4000 TL ekran kartı önerisi

Fiyatı 28.000 yen, sipariş kısmına geldiğinizde gümrük ve kargo ücretiyle beraber gözükür. Gümrükte sorun çıkmaz satıcı Amazon isekran kartı alırken aynı zamanda gümrük masraflarını da ödüyorsunuz.

En ucuzu .jp de mi oluyor daha ucuza satan var mı?

Anladım hocam, sağolun. Fiyat farkı baya var mı, normal Amazon ile arasında. Önerir misiniz? Bir de normal Amazon hesabım var, ordan, bunu satın alabiliyor muyuz? Amazon.jp linkindeki ürünü.
Türkiye ile olan fiyat farkı apaçık. Amerika'ya filan bakarsak zaten dolar kurunda dolayı neredeyse Türkiye'den daha pahalı. Japonya ile Çin en iyi seçenekler arasında. Garantiniz olmaz (belki uluslararası garanti alabilirsiniz 1 yıllık) ama en azından çok iyi kar edersiniz. Alan oluyor forumda, alan arkadaşlarım da oldu hiçbir sorun yaşamadılar. Hesap konusunu ise tam olarak bilemiyorum, büyük ihtimalle alabilirsiniz. Olmazsa hesabınızdan telefon numaranızı kaldırıp açacağınız hesapta kullanırsınız.
En ucuzu .jp de mi oluyor daha ucuza satan var mı?
Çin'e bakabilirsiniz fakat çok fark yok, aynıdır.

Türkiye ile olan fiyat farkı apaçık. Amerika'ya filan bakarsak zaten dolar kurunda dolayı neredeyse Türkiye'den daha pahalı. Japonya ile Çin en iyi seçenekler arasında. Garantiniz olmaz (belki uluslararası garanti alabilirsiniz 1 yıllık) ama en azından çok iyi kar edersiniz. Alan oluyor forumda, alan arkadaşlarım da oldu hiçbir sorun yaşamadılar. Hesap konusunu ise tam olarak bilemiyorum, büyük ihtimalle alabilirsiniz. Olmazsa hesabınızdan telefon numaranızı kaldırıp açacağınız hesapta kullanırsınız.

Çin'e bakabilirsiniz fakat çok fark yok, aynıdır.
Garantiye çok önem veren biri değilim zaten, ürün sağlam gelsinde, gerisi önemli değil. Çok teşekkür ederim cevaplar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı