4000 TL ekran kartsız sistem tavsiyesi

Bütçe
4000 TL

Dreaminq

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. 4000 TL'ye ekran kartsız sistem toplamak istiyorum.
4000 TL kadar bütçem var. RX 570 ekran kartı ve 1TB Toshiba harddiskim var şu anki kullandığım sistemde, onları yeni topladığım sisteme eklemek istiyorum.
Bugün yayımlanan 2 Mart sistem toplama tavsiyelerini inceledim. Ryzen 3 3100 işlemci, Gigabyte B450 S2H anakart ve XPG Gammix D30 8 GB 2 adet satın almayı düşünüyorum. Tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle selamünaleyküm. 4000 TL'ye ekran kartsız sistem toplamak istiyorum.
4000 TL kadar bütçem var. RX 570 ekran kartı ve 1TB Toshiba harddiskim var şu anki kullandığım sistemde, onları yeni topladığım sisteme eklemek istiyorum.
Bugün yayımlanan 2 Mart sistem toplama tavsiyelerini inceledim. Ryzen 3 3100 işlemci, Gigabyte B450 S2H anakart ve XPG Gammix D30 8 GB 2 adet satın almayı düşünüyorum. Tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ryzen 3 3100 kullanan biri olrak şu anda o işlemciye verilen fiyatlar anlaamzsız bence 10100F kullanın illa AMD istersenizde 3300X öneririm

Önerileriniz için teşekkürler. Benim için AMD Intel fark etmez. 3100'den memnun değil misiniz?

Hayır gayet memnunum yanında 1650 Super var ama bu fiyata bence değmez ben kasım sonunda 4800 toplamıştım ama şimdi stok sorunu nedeniyle bence gerekesiz pahalı. Ama performans konusunda gözünüz kapalı alabilrisniz bu fiyat aralığında.

Teşekkür ederim parçaları nereden têmin edebiliriz?

Teşekkür ederim parçaları nereden têmin edebiliriz.

Hazır sistem istemiyorum. Teşekkürler.
Hayır gayet memnunum yanında 1650 Super var ama bu fiyata bence değmez ben kasım sonunda 4800 toplamıştım ama şimdi stok sorunu nedeniyle bence gerekesiz pahalı. Ama performans konusunda gözünüz kapalı alabilrisniz bu fiyat aralığında.

Anakart, RAM ve kasa olarak ne kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı