4000 TL ekran kartsız sistem toplama

Bütçe
4000 TL
Hatam için üzgünüm SSD'ye ihtiyacım olmadığını yazmayı unutmuşum. SSD'yi çıkarınca ek bütçe kalıyor bunla neden daha iyi bir işlemci seçmediğimizi anlatmaya çalışıyordum sizde sorun yok hocam. :D
i3 10105F olan sistem daha iyi.

Hocam sizin sorununuz nedir? Bu bütçeye önerebileceğimiz en iyi işlemci i3 10105F.
Not: SSD'ye ihtiyacım yok.

Hatam için üzgünüm SSD'ye ihtiyacım olmadığını yazmayı unutmuşum. SSD'yi çıkarınca ek bütçe kalıyor bunla neden daha iyi bir işlemci seçmediğimizi anlatmaya çalışıyordum sizde sorun yok hocam. :D
Kusura bakmayın hocam biraz agresifim 😀
Hatam için üzgünüm SSD'ye ihtiyacım olmadığını yazmayı unutmuşum. SSD'yi çıkarınca ek bütçe kalıyor bununla neden daha iyi bir işlemci seçmediğimizi anlatmaya çalışıyordum sizde sorun yok hocam. :D

Daha iyi bir şey önerebilirim toplam ne kadar paranız var? Ona göre en iyi sistemi önereceğim.

Hocam teşekkür ederim, 4000TL bütçem var, GTX 1050 Ti 4GB ekran kartım halihazırda var. Arkadaşların yardımıyla kendi kafamda şöyle bir şey oluşturdum:

Sizin önerileriniz nedir, tekrardan teşekkür ederim.

İşlemci
Hocam teşekkür ederim, 4000TL bütçem var, GTX 1050 Ti 4GB ekran kartım halihazırda var. Arkadaşların yardımıyla kendi kafamda şöyle bir şey oluşturdum:

Sizin önerileriniz nedir, tekrardan teşekkür ederim.

Sizin önerileriniz nedir?

Geri
Yukarı