4000 TL GTX 1060 sistem toplama

Website

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Webmaster
Merhaba arkadaşlar 4000 TL bütçem var. Render odaklı bir kasa toplamak istiyorum. Ekran fiyata dahil değildir. Kasanin içerisinde istediğim parçaları aşağı yazacağım kalıba gore toplarsanız sevinirim. Toplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Ryzen işlemci istiyorum. SSD olursa çok iyi olur. Bir de GTX 1060 sığdırma şansınız varsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar 4000 TL bütçem var. Render odaklı bir kasa toplamak istiyorum. Ekran fiyata dahil değildir. Kasanin içerisinde istediğim parçaları aşağı yazacağım kalıba gore toplarsanız sevinirim. Toplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Ryzen işlemci istiyorum. SSD olursa çok iyi olur. Bir de GTX 1060 sığdırma şansınız varsa çok iyi olur.
Hem render istiyorsun hem 1060 hem de 4000₺ bütçe.
Ama olsun yine de atayım sevdiğim bir kasayı.
Pyro - 7400/Intel i5 7400/MSI GTX1060 GAMING X 6G/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Tank-GTX1060MGX-3GBNS/R3 1300X/MSI GTX1060/8B DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Hem render için iyi işlemci hem GTX 1060 hem de SSD bu bütçeye sığmaz. Bütçeni 5000TL'ye çıkar âlâsını toplayalım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı