4000 TL hazır sistem önerisi

Roseus

Hectopat
4000'e sadece kasa istiyorum monitör ve ekipmanlar dahil değil, güzel sistemler önerirseniz sevinirim. (Hazır Toplanmış bi sistem istiyorum)

Hocam bu fiyat bandında olan hazır sistemlerin çoğu çöp. Genelde parçalar hep dengesiz oluyor. Ya da kalitesiz bileşenler kullanılıyor. Toplama imkanınız varsa toplama sistem, bu bütçeye en iyi seçenek olacaktır.

Neden mi toplama?

Çünkü toplama sistemde hem fiyatı daha uygun olma imkanı var, hem de parçaları siz belirliyorsunuz. Yani herhangi bir uyumsuzluk, dengesizlik olacağını, kalitesiz bileşenler içereceğini sanmıyorum.

Hocam bu fiyat bandında olan hazır sistemlerin çoğu çöp. Genelde parçalar hep dengesiz oluyor. Ya da kalitesiz bileşenler kullanılıyor. Toplama imkanınız varsa toplama sistem, bu bütçeye en iyi seçenek olacaktır.

Neden mi toplama?

Çünkü toplama sistemde hem fiyatı daha uygun olma imkanı var, hem de parçaları siz belirliyorsunuz. Yani herhangi bir uyumsuzluk, dengesizlik olacağını, kalitesiz bileşenler içereceğini sanmıyorum.
Zaten arkadaş hazır toplama sistemi kastetmiyor mu?

:D?
Casper, Lenovo, MSI,”atlas” aynen.

Dosya Ekleri

• 60613981-A205-437F-84EE-7D4CBC00E3FD.jpeg
    60613981-A205-437F-84EE-7D4CBC00E3FD.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
:D?
Casper,lenovo,msi,”atlas” aynen.
Hazır sistem ve toplama sistem arasında farklar vardır. Hazır sistemi direkt toplanmış olarak alırsınız. Parçaları siz değil, mağaza seçip sisteme montelemiştir. Toplama sistemde parçaları siz seçersiniz ve sistem montajını siz yaparsınız.

Dalga geçiyorsunuz herhalde.

Hazır sistem ve toplama sistem arasında farklar vardır. Hazır sistemi direkt toplanmış olarak alırsınız. Parçaları siz değil, mağaza seçip sisteme montelemiştir. Toplama sistemde parçaları siz seçersiniz ve sistem montajını siz yaparsınız.

Dalga geçiyorsunuz herhalde.
Kanka bu konuda hemfikiriz tamam. Ama sen hazır toplama diye birşey yok diyorsun. Hazırdan kasıtım parçaları içine montajlamışlar ama kasa ordan burdan farklı parçalarla toplanmış. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı