4000 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
3000-4000

moqita

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Yeni sisteme yakışır bir şekilde ekipman diziyorum. Kulaklık ve klavye kablosuz, fareyi de kablosuz tercih etmek istiyorum. Logitech önermiyorlar switchlerinden dolayı sanırım. Kafama yatan bir model var o da Aerox 3. bütçem maksimum 3-4K.

Merhaba.
Yeni sisteme yakışır bir şekilde ekipman diziyorum. Kulaklık ve klavye kablosuz, fareyi de kablosuz tercih etmek istiyorum. Logitech önermiyorlar switchlerinden dolayı sanırım. Kafama yatan bir model var o da Aerox 3. bütçem maksimum 3-4K.

Razer DeathAdder V3 Pro ve Viper v2Pro. Şu an Piyasadaki en iyi fareler. Harici modellere yönelmek gereksiz olur.

Hocam gördüm bunu şu an zaten G203 kullanıyorum bu tip fareleri seviyorum fakat gereksiz pahalı değil mi? Bu fareyi bu kadar pahalı yapan nedir?
Ayrıca başka bir soru, kablosuz mouse ile oyun oynarken dezavantajını görür müyüm?

Şişirmeden başka bir şey değil. Ondan çok dahs güçlü olup ondan çok daha ucuz olan onlarca fare var piyasada.

Kablosuz fare teknolojileri çok fazla ilerlediler. Öyleki Razer gibi markaların ürettikleri kablosuz teknolojilerdeki tepkime hızı kimi kablolu modelleri geçiyor.

Şişirmeden başka bir şey değil. Ondan çok dahs güçlü olup ondan çok daha ucuz olan onlarca fare var piyasada.

Kablosuz fare teknolojileri çok fazla ilerlediler. Öyleki Razer gibi markaların ürettikleri kablosuz teknolojilerdeki tepkime hızı kimi kablolu modelleri geçiyor.

Ben de öyle düşünüyordum da yine de sorayım dedim, attığım model SS Aerox 3 nasıldır? Razer çok sevmiyorum ama deneyebilirsem deneyeceğim bir mağazada kullanmayı.

Steelseries eski Steelseries değil. Fareleri iyi değil bence almayın. Fare konusunda şu an Razer iyi işler yapıyor kullanıcıları dinleyerek. Steelseries ise kullanıcıları dinlemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı