4000 TL kablosuz oyun kulaklığı önerisi

Dutqi

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller, 3500-4000 TL bütçe ile kablosuz Gaming kulaklık almak istiyorum. Önerebileceğiniz kulaklıklar varsa öner misiniz?

Mikrofonunuz var mı hocam yoksa bütçeyi bölüp mikrofon+kulaklık yapabilirsiniz.

Bu ürünlerde kulaklığı döndürme mekanizması sıcakta çatlayabiliyor Arctis serisi pek önereceğim bir seri değil onun yerine Razer HyperX Logitech gibi markalar daha sağlam olur malzeme konusunda.

Mikrofonum yok kulaklık artı mikrofon seçenekleri nasıl ve 40mm sürücü ile 50mm sürücü çok fark ediyor mu?

Örnek vereyim HyperX QuadCast mini veya Razer Seiren mini yanına da HyperX sound Core Wireless seviyesinde bir kulaklık.

40 ve 50 mm suruculer arasında oyunda ses kasarken belli olur biraz da olsa.

Bu ikisine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Örnek vereyim HyperX QuadCast mini veya Razer Seiren mini yanına da HyperX sound Core Wireless seviyesinde bir kulaklık.

40 ve 50 mm suruculer arasında oyunda ses kasarken belli olur biraz da olsa.

Ben HyperX Cloud Core Wireless bakmıştım bir ara nasıl iyi midir?

Ben HyperX Cloud Core Wireless bakmıştım bir ara nasıl iyi midir?

Ben yarın sabah almaya gideceğim hocam alıp test ettikten sonra size yazayım isterseniz.

Çok iyi olur ve mikrofon + kulaklık ikinci planda olsa ikisi bir olan bir seçenek yok mu?

Sanırım hakkımı bütçe varsa nova 7 Wireless G733 Razer Barracuda veya BlackShark V2 Pro veya BlackShark V2 Pro 2023 modellerine bakardım.

Sanırım hakkımı bütçe varsa nova 7 Wireless G733 Razer Barracuda veya BlackShark V2 Pro veya BlackShark V2 Pro 2023 modellerine bakardım.

Tabii Cloud Core Wireless bunlara göre F/P odaklı kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı