4000 TL klavye önerisi

Bütçe
4000

t.furkanbbr53

Femtopat
Daha fazla  
4K gibi bir bütçem var, blue optik Switch klavye arıyorum numpad olması şart. Marka tercihin SteelSeries veya Razer şu an Apex 5 düşünüyorum ama çok içim yatmadı çünkü Switch'leri yarı membran tarzı bir şeydi tam hatırlamıyorum. Siz benim yerimde olsaydınız ne alırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
4K gibi bir bütçem var, blue optik Switch klavye arıyorum numpad olması şart. Marka tercihin SteelSeries veya Razer şu an Apex 5 düşünüyorum ama çok içim yatmadı çünkü Switch'leri yarı membran tarzı bir şeydi tam hatırlamıyorum. Siz benim yerimde olsaydınız ne alırdınız?
Numpad olması şartsa ben en fazla AK992 alırdım geçerdim.

Switch var mı ben göremedim, eğer ki Switch varsa bana mantıklı geldi.
Aşşağıda yazıyor kahverengi switch mavi switch şeklinde. Benim önerim şu görseldeki olur hem bilek desteği var hem brown switch.

Dosya Ekleri

• 1712920382443.png
    1712920382443.png
    444 KB · Görüntüleme: 26
Şu an Ajazz markasınk keşfetmeme yardımcı oldunuz ve AK820 Pro düşünüyorum ekranlı numpadi yok ama yapacak bir şeyde yok önerir misiniz?
Ben ak820pro kullanıyorum zaten. Numpad kullanmadığım için işime geliyor mouse için daha çok yer oluyor. Eğer numpad kullanıyorsanız sorun olabilir. Gift switch modeli var ses olarak da gayet tatmin ediyor güzel bir model. 2.3k 2.4k ya falan alabiliyorsunuz.

Wraith yakında kendi manyetik switchli klavyesini çıkaracak.
Japonya fiyatına 19000 yen artı kargo demişler. Bu da 4000-4500₺ arasına denk geliyor.
Cidden bu fiyattan gelirse onu beklemeni öneririm.
Bu fiyattan gelirse bende almayı düşünüyorum.
Model ne inceleme videosu falan var mı?

Ben ak820pro kullanıyorum zaten. Numpad kullanmadığım için işime geliyor mouse için daha çok yer oluyor. Eğer numpad kullanıyorsanız sorun olabilir. Gift switch modeli var ses olarak da gayet tatmin ediyor güzel bir model. 2.3k 2.4k ya falan alabiliyorsunuz.
Linki var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı