4000 TL klavye önerisi

Bütçe
4000
Model ne inceleme videosu falan var mı?

Linki var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 gün sonra ön siparişe açılacak. İnceleme henüz yok.
Ben de merak ettim takipteyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de merak ettim takipteyim.

Bir şey soracağım bunu Amazon dışında herhhangi bir yerde bulamıyor muyuz bir de türkçesi yok mu Amazon'da 2.5'lik klavye 3.2'ye geliyor 700 TL kargo ödüyorum ve hoş bir durum değil.

Prime varsa kargo ücreti ödemezsiniz.

Vergide işin içine giriyorsa mantıklı Prime almak 400 küsur vergi 270 TL kargo

Veya kendi sitesinden sipaiş etsem 60 dolara geliyor bidee 4 dolar dolar ödemeyle 2000 tlnden ucuza geliyor ama teslimat süresi ne kadar 6 ay bekliyemem bir klavyeyi.

Son düzenleme:
Vergide işin içine giriyorsa mantıklı Prime almak 400 küsur vergi 270 TL kargo.

Veya kendi sitesinden sipaiş etsem 60 dolara geliyor bidee 4 dolar dolar ödemeyle 2000 TL'nden ucuza geliyor ama teslimat süresi ne kadar 6 ay bekliyemem bir klavyeyi.

Vergisini her turlu oduyorsunuz. TR'de olan modeli 2-3X daha pahalı oluyor genelde. Kendi sitesi konusunda @Kaan Diktaş daha iyi bilir.

Vergide işin içine giriyorsa mantıklı Prime almak 400 küsur vergi 270 TL kargo

Veya kendi sitesinden sipaiş etsem 60 dolara geliyor bidee 4 dolar dolar ödemeyle 2000 tlnden ucuza geliyor ama teslimat süresi ne kadar 6 ay bekliyemem bir klavyeyi.
Sitesinde kuponla 50 dolar ödüyorsunuz+ 700 ile 800 arası vergi çıkıyor. Ortalama 1 haftayla 1 ay arası gelir. Bana 2 hafta da geldi. Bütçe varsa ortalama 3k ya gmk67 de toplayabiliriz.

Gmk67 toplanır 3100TL'ye herhalde. @Kaan Diktaş.

4K TL'ye şu şekilde gmk67 toplayabilir.

Switch 90pcs olarak alınacak. AliExpress'de ki her ürün için yeni bir hesap açıp satın alın.

Vergisini her turlu oduyorsunuz. TR'de olan modeli 2-3X daha pahalı oluyor genelde. Kendi sitesi konusunda @Kaan Diktaş daha iyi bilir.

Hangi modeli soruyorsunuz bana? Epomaker da %30 gümrük vergisi var.

Sakura kodu ile %15 indirim alabiliyorsunuz. Şahsen 200-300 TL artın bunu alın derim. Kesinlikle değer. 130-131 dolar civarı tutuyor.

Artmanıza kesinlikle değer.

@t.furkanbbr53

Son düzenleme:
4K TL'ye şu şekilde gmk67 toplayabilir.

Switch 90pcs olarak alınacak. AliExpress'de ki her ürün için yeni bir hesap açıp satın alın.

Hangi modeli soruyorsunuz bana? Epomaker da %30 gümrük vergisi var.

Sakura kodu ile %15 indirim alabiliyorsunuz. Şahsen 200-300 TL artın bunu alın derim. Kesinlikle değer. 130-131 dolar civarı tutuyor.

Artmanıza kesinlikle değer.

@t.furkanbbr53
Son attığın amazonda 3.5k ya satılıyordu sanırım şuan bakamıyorum telefondan sen bir bakabilir misin ? Normali 4.5k falan %25 indirim oluyordu sayfada herhalde.

Geri
Yukarı