4000 TL Monitör Dahil PC Toplama

Böyle bir sistem yaptım, bilen arkadaşlar da bir baksın düzenlesinler.
Ekran Resmi 2016-01-21 21.58.29.png

@İandroid İşlemci fazla, anakart düşük ve SSD kalitesiz. O anakarta da 2666mhz RAM seçimi yanlış olmuş. Pardon görmemişim bu arada.

Buyrun monitör dahil:
Ekran Resmi 2016-01-21 22.18.41.png

@İandroid İşlemci fazla, anakart düşük ve SSD kalitesiz. O anakarta da 2666mhz RAM seçimi yanlış olmuş. Pardon görmemişim bu arada.
Ram konusunda haklısınız. Konu sahibi olan arkadaştan özür dilerim. İşlemci bence fazla değil i5 6400 ün işlemci frekansı bence çok düşük. Anakarttında düşük model olduğunu kabul ediyorum ama onun çok fazla bir önemi yok bu bütçede monitör dahil olduğu için iyi anakart seçemedim.

Son düzenleme:
Aşağıdaki sisteme HDD ve monitör eklerseniz bütçenize göre çok iyi olucaktır bence. Mobilden girdiğim için hazırda bulunan resmimi paylaşıyorum. Hem de dengeli bir sistem oldu aşağıdaki. Ama bir sorum olucak. Siz gelecekte bu sisteme ekleme yapıcak mısınız yoksa 5-6 yıl aynı şekilde kullanıcak mısınız? Çok önemli bir fark var çünkü.
05eacc5509c7200380a1d4909c07a480.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı