4000 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
4000 altı

ismailkuzu

Centipat
Daha fazla  
En fazla 4000 (bundan düşük olursa güzel olur) monitör dahil sistem toplama APU işlemci AMD süper olur 8 GB RAM ve B450 anakart depolamada 250 civarı M.2 SSD olabilir sonra geliştiricem sistemi.
Bir de IP gözüküyor benim altımda onu kapatabiliyor muyum?

Monitör önerim Samsung LC24F396FHUXEN. Sıfırı 1150₺ gibi rakamlara bulunuyor ikinci el temiz bulabilirsen bilgisayar için olan bütçeni arttırırsın.

YouTube kanallarının birinde 3.000 TL'ye APU sistem toplamışlardı. Kanal adı vermek doğru mu bilmiyorum o yüzden vermedim. Onun üzerine monitör alırsan istediğim fiyatta bir sistem toplamış olursun.

YouTube kanallarının birinde 3.000 TL'ye APU sistem toplamışlardı. Kanal adı vermek doğru mu bilmiyorum o yüzden vermedim. Onun üzerine monitör alırsan istediğim fiyatta bir sistem toplamış olursun.
Neden yanlış olsun ki? Burada insanlar bir sürü rehber videosu paylaşıyorlar. O video da bir bakıma rehber videosu. Sorun olmaz.

Monitör önerim Samsung LC24F396FHUXEN. Sıfırı 1150₺ gibi rakamlara bulunuyor ikinci el temiz bulabilirsen bilgisayar için olan bütçeni arttırırsın.
monitöre o kadar veremem ki şuan bile elimde para yok yani öyle diyim sana ancak aklımda fikir bulunsun isterim
b
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izledim biliyorum fakat maalesef ki fiyatlar 500 falan artmış yani imkanı yok :(
yani şimdi benim bir fikrim var belki oda olur ryzen 3 2200 g 8 gb patriot viper ram ssd 120 gb (m.2) 500 gblık bir hdd b450 gigabyte anakart düşünüyorum

O halde yapacağın tek şey bu sistemi toplayıp Letgo gibi yerlerden idare edecek 720p monitör almak. Bütçe oluşunca ekran kartı ile beraber 1080p güzel bir monitör alırsın. Zaten APU sistemden 1080p üst düzey FPS beklememen lazım.

Geri
Yukarı