4000 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
4000 altı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şey 4300ge biraz pahalı değilmi 1.5k para yani ben o sistemin toplam fiyatına baktım yanlış hatırlamıyorsam baya fark var 3.7 k falan yani

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeyi aşar. Ayrıca kasa yok. Uzay montaj kullanmak zor.

Son çıkan oyunları oynama gibi bir derdim yok genelde Minecraft Fortnite Valorant Rocket League(kesin yanlış yazdım) bu gibi oyunlar

RX 560 bu oyunlar için yeterli.
R5 3600 falan takarsan RDR2 bile oynatır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şey 4300GE biraz pahalı değil mi 1.5k para yani ben o sistemin toplam fiyatına baktım yanlış hatırlamıyorsam bayağı fark var 3.7 k falan yani.

Sen zaten monitörü 2. el alacaksın. 3.500 olmasın 3.700 olsun fiyat. Monitör bırak VGA olsun 720p olsun. Dedim ya ekran kartı alırken güzel bir monitör alırsın.

Sen zaten monitörü 2. el alacaksın. 3.500 olmasın 3.700 olsun fiyat. Monitör bırak VGA olsun 720p olsun. Dedim ya ekran kartı alırken güzel bir monitör alırsın.
kanka benim amacım 4000 bütçe değil başlıktada yazıyor ne kadar az olursa daha az olma imkanı varmı böyle 300 600 lira (sonradan maks 1050 ti alırım)

Bütçeyi aşar ayrıca kasa yok uzay montaj kullanmak zor.

RX560 bu oyunlar için yeterli.
R5 3600 falan takarsan RDR2 bile oynatır.

Hocam haklısın ama arkadaşın bütçe çok kısıtlı. Ben alacağı en iyi sistemi alması için diyorum. Yoksa sizde haklısınız. Ama şöyle bir şey var. 100 TL'ye kasa dolu ikinci el. Bazı parçalarda ikinci el alırsa istediği rakama benim dediğim sistemi toplar.

2200 g olmazmı daha ucuz 200 ne kadr kar o kadar iyidir

Geri
Yukarı