4000 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan zibis
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 365
Öncelikle monitörden beklentin nedir? Eğer 60hz 4ms bana yeterli olur diyorsan Samsung M5 Smart Monitör almanı kesinlikle tavsiye ederim. Hem monitör olarak kullanabilir, hem YouTube, Netflix, Spotify vs vs 500'e yakın uygulama kullanabilirsin. Ayrıca 2. Nesil olanlarını alırsan kumandası üzerinde Samsung sesli asistan eklentisi de var.

Öncelikle monitörden beklentin nedir? Eğer 60hz 4ms bana yeterli olur diyorsan Samsung M5 Smart Monitör almanı kesinlikle tavsiye ederim. Hem monitör olarak kullanabilir, hem YouTube, Netflix, Spotify vs vs 500'e yakın uygulama kullanabilirsin. Ayrıca 2. Nesil olanlarını alırsan kumandası üzerinde Samsung sesli asistan eklentisi de var.
Evet hocam haklısınız, ama oyun içinse arkadaşın attığı alınır.

Hocam oyun oynicam öyle çok bı beklentim yok yazdım zaten oyuncu monitörü diye

Hocam oyun oynicam öyle çok bı beklentim yok yazdım zaten oyuncu monitörü diye
O zaman kesinlikle tavsiye ederim. Smart monitör olması, içinde kendi hoparlörlerini bulundurması, arc hdmi girişi vs özellekleriyle çok işlevsel bir ürün. Ayrıca 2 hdmi girişi olduğu için ucuza bir ps3 yada ps4 alıp kendi odanı daha zevkli hale de getirebilirsin.

Evet hocam haklısınız, ama oyun içinse arkadaşın attığı alınır.
Ultra üst düzey oyunlar oynanmayacaksa 60hz, 4ms yine yeterli olur. Ben ps4 ile kullanıyorum ve 4ms fark edilemeyecek kadar az bir gecikme. Kaldı ki günümüz şartlarında bile online oyunlarda en az 10 ms ile oynuyoruz. 😁 Ben her zaman harcamanın en işlevsel ürünlere harcanması gerektiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bence hz olayı sadece oyunla alakalı değil bence en az 144hz hadi en kötü 120hz falan alması iyi olur. Günlük kullanımda daha çok ne için vakit harcıyorsanız bilirsek ona göre önerebiliriz. Bütçe biraz esneyebilir mi mesela 4500e doğru ? 60hz de alabilirsiniz ama IPS 27" 2k ekran falan olursa tercih edilebilir tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı