4000 TL monitör önerisi

Bütçe
4000 TL
Daha fazla  
Merhaba. Bir sistem toplamaktayım fakat monitör konusunda karar veremedim. Genel olarak monitörü Valorant gibi FPS oyunları oynarken kullanacağım. Bütçem 4000TL. Ekran kartım ise RX660'dür. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Bir sistem toplamaktayım fakat monitör konusunda karar veremedim. Genel olarak monitörü Valorant gibi FPS oyunları oynarken kullanacağım. Bütçem 4000TL. Ekran kartım ise RX660'dür. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hep de doğru söyleyenler banlanıyor :(

Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 1 ms Full HD FreeSync pivot oyuncu monitörü.

Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 1 ms Full HD FreeSync pivot oyuncu monitörü

Casper Excalibur m. E27FHD-G 27" 1 ms Full HD FreeSync Curved oyuncu monitörü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hep de doğru söyleyenler banlanıyor :(

Aklımda zaten LG olan model vardı fakat onu aldığımda ekstra olarak hoparlör de almam gerekecek değil mi?

Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 1 ms Full HD FreeSync pivot oyuncu monitörü.

Casper Excalibur m. E27FHD-G 27" 1 ms Full HD FreeSync Curved oyuncu monitörü.
G3 iyi değil diye biliyorum hocam.

Aklımdam geçti ama bunu ne sıkıntısı var anlamadım. 27inç güzel aslında

Attığınız iki modelde VA panel, dolayısıyla birçok sorunla karsilasilabilir. Zaten G3 başlı başına sorunlu bir model.

Aklımda zaten LG olan model vardı fakat onu aldığımda ekstra olarak hoparlör de almam gerekecek değil mi?

G3 iyi değil diye biliyorum hocam.

Evet.

Geri
Yukarı