4000 TL Monitör önerisi

Bütçe
4000

YK293618

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Legion 5 RTX 3070 8GB İ7 12700H 16G RAM DDR5 512 SSD 2K 165HZ Laptop
Pardon hocam ben onu kastetmemiştim onu ele alırsak LG daha iyidir.

Tamamdır hocam LG'yi biraz daha araştırıp alacağım o zaman hatta kullanan arkadaşlar deneyimlerini dile getirirseler çok iyi olur.

Tamamdır hocam LG'yi biraz daha araştırıp alacağım o zaman hatta kullanan arkadaşlar deneyimlerini dile getirirseler çok iyi olur.
Bir önceki kasası 24gn600-b yi kullanmış biri olarak lenovoyu g24-20 yi öneririm .Panel aynı (boe panel) kasa ve isim farklı sadece . Benim lg durduk yerde panel arızası verdi bu şans işi birazda . Önermemin sebebi LG de hızlı geçişlerde pixeller arası geçiş çok belirginleşiyor. interlace pattern deniyor . Ama çoğu kişi farketmiyor bile ancak benim gibi takıntılı bir kaç kişi farkeder. Çoğu kullanana sordum onlarda öyle bir problem yok diye cevaplamıştı. Lenovoda bu sorun çok daha az ve farkedilmiyor . Menü kullanımında LG joystikli daha kolay ayar yapabiliyorsun ama zaten progları var direk pc den ayarlayabilirsin . asansör ve tilt açısı o.c 165 hz 350 nit parlaklık lenovo nun avantajı. cw sorunu 165 hz e ve mprt moduna aldığında monitörün dibine girersen ancak duyuyorsun onun dışında kasa fan sesi ondan daha çok geliyor 144 hz de hiç bir sorun yok .

Yeni konular

Geri
Yukarı