4000 TL Monster vs MSI notebook

Kingofring

Kilopat
Daha fazla  
Mühendislik öğrencisiyim. Monster ve MSI notebook'lar arasında kaldım. 17.3" alacağım ve aradaki fiyat farkı çok fazla. Monster için BIOS güncellemesi sıkıntı diyorlar. Siz ne önerirsiniz.?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI, malzeme kalitesi ve destek olarak her zaman 2 adım öndedir Monster'dan ama performans olarak donanımlar aynı olduğu sürece fark göremezsiniz. Her iki marka da donanım kalitesine son derece önem veriyor. Bütçeniz nedir?

3400 tl bütçe ile sizce msi ve monster arasında nasıl bir karar verirsiniz ? Msi bu fiyatlarda donanımı çok düşük tutuyor.

Dell in o ürününde bir çok sıkıntı mevcutmuş kullanan arkadaşlarımızın başka forumlardaki yazılarından biliyorum ışık sızması çıkma ihtimali yüksek AYRICA ileriye dönük bir laptop. Değil şöyle söyleyeyim en fazla hafıza 16 gb arttırılabiliyor ve ddr3 ama msi ve Monster 32 GB a kadar destekliyor ve ddr4 ramler
Msi ın AYRICA o modeli bende alacaktım fakat TN panelmiş yani renk açısından düşük kalan gecikmesi süresi iyi olan bir model bana görüntü önemli sonuçta işimiz görüntü (bilgisayar&web prog ) o yüzden Monster abra a7 v6.5 modeline ips ekran ekleyip alacağım

Zaten oyundan vazgeçtim artık hem oyun hem çizim için bilgisayar alıcaksan 6000 TL'nin üstünde para ayırman gerekiyor şimdilik sadece çizim için uygun olan bir bilgisayar tercih edicem artık,öğrenciyiz sonuçta fazla açılamam.Yardımlarınız için teşekkürler.

Zaten oyundan vazgeçtim artık hem oyun hem çizim için bilgisayar alıcaksan 6000 TL'nin üstünde para ayırman gerekiyor şimdilik sadece çizim için uygun olan bir bilgisayar tercih edicem artık,öğrenciyiz sonuçta fazla açılamam.Yardımlarınız için teşekkürler.
Aynen öyle ya bu 4 bin TL lik fiyata efsane bir sistem kurulur fakat benim açımdan taşınabilir olması önemli

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı