4000 TL notebook önerisi

Ziya Aral

Centipat
Merhaba yeni bir notebook almayı düşünüyorum.
Marka: Casper.
Intel Core i5.
8'Inci nesil Intel® Core™ i5 işlemci (I5-8250U)
2 GB DDR5 NVIDIA GeForce MX130 ekran kartı
8 GB DDR4.
240 GB SSD M.2.
15.6 wxga (1366X768) HD LED ekran.
Beni oyunlarda ne kadar götürür acaba?
(4000 TL geçmeyecek bir notebook, laptop arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bütçenizi 4700 TL yaparsanız,
Acer Nitro AN515-42 AMD Ryzen 5 2500U 16GB 512GB SSD RX560X Fiyatı (8GB modeli 4500 TL)
Kesinlikle öneririm. 4 bin TL'yi geçmeyecek Laptop isterseniz,
Bu Laptop'lara bakabilirsiniz. Size önerim Casper firmasından kesinlikle uzak durmanız, Şikayet oranı çok yüksek bir firma ve parça kalitesi çok kötü.

Bu ekran kartından pek oyun performansı beklenemez.Bu pc genelde işyerlerinde tercih edilmeli.GTA V'te 1080 p low ayarlarda 30-35 fps verir.Şu video sana yardımcı olabilir işlemcin ve ekran kartın aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bütçenizi 4700 TL yaparsanız,
Acer Nitro AN515-42 AMD Ryzen 5 2500U 16GB 512GB SSD RX560X Fiyatı (8GB modeli 4500 TL)
Kesinlikle öneririm. 4 bin TL'yi geçmeyecek Laptop isterseniz,
Bu Laptop'lara bakabilirsiniz. Size önerim Casper firmasından kesinlikle uzak durmanız, Şikayet oranı çok yüksek bir firma ve parça kalitesi çok kötü.
işletim sistemi freedos gözüküyor onun için ne yapmalıyım

işletim sistemi freedos gözüküyor onun için ne yapmalıyım
Evde 2. bir bilgisayar varsa işletim sistemi kurmak çok kolay bir şey. Yapamam derseniz de her bilgisayarcı yapar ama bence kendiniz kurun. Bu arada amacınız oyunsa bütçenizi 4500 civarına çekin. En az 2 kat performanslı bir laptop sahibi olursunuz. Alabileceğiniz en ucuz laptop bence bu olmalı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı