4000 TL sistem toplama

admiral632

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ramazan'dan sonra 4000 TL sınır olacak şekilde hazır sistem alacağım. Sisteme monitör ve benzeri materyaller dahil değil. Sistemi genellikle oyun oynamak için satın almayı düşünüyorum. Oynamayı planladığım oyunlar: CS:GO, Valorant gibi FPS oyunları. GTA 5 gibi açık dünya oyunları.
Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek içime sinen bir hazır sistem bulamadım. Şuna bakabilirsiniz yine de. Anakartı B450M-HDV ile PSU'yu ise 500W olanı ile değiştirmeyi unutmayın.

Öneriniz için teşekkürler.

Kaçırmayın derim. Eğer 300TL sıkıntı olmazsa.
Gerçekten beğendim bu bilgisayarı ama Ramazan'dan sonra satın alacağımı belirtmiştim. Sanırsam kampanya 3 güne bitiyor.

İyi bir işlemci ve yanında ikinci el orta düzey bir ekran kartı işinizi görür. GTA V gibi yüksek sistem isteyen oyunlarda performansını bilemeyeceğim 60 FPS alırmısınız fakat CS:GO, Valorant gibi orta düzeydeki oyunları rahatlıkla oynatır. İkinci olarak APU bir sistem yani ekran kartsız, işlemcinin dahili ekran kartını kullanarak bir sistem alabilirsiniz. Daha sonra da orta düzeye bir ekran kartı ekleyip rahatlıkla işinizi görür.

İyi bir işlemci ve yanında ikinci el orta düzey bir ekran kartı işinizi görür. GTA V gibi yüksek sistem isteyen oyunlarda performansını bilemeyeceğim 60 FPS alırmısınız fakat CS:GO, Valorant gibi orta düzeydeki oyunları rahatlıkla oynatır. İkinci olarak APU bir sistem yani ekran kartsız, işlemcinin dahili ekran kartını kullanarak bir sistem alabilirsiniz. Daha sonra da orta düzeye bir ekran kartı ekleyip rahatlıkla işinizi görür.
Yardımınız için teşekkür ederim.
Pardon yeni gördüm fakat GameGaraj'ı takip etmenizi öneririm çok iyi sistemler oluyor.
Sizce Ramazan ayından sonra yine güzel sistemler gelir mi? Her hafta böyle sistemler gelmeye devam mı ediyor bu GameGaraj'a?

Geri
Yukarı