4000 TL sistem toplama

Yousuf

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi 4000 TL'yi aşmayacak şekilde bir sistem önerir misiniz?

1) Sadece Sinerji'den önerin.
2)Kasa Masterbox lite 5 RGB olsun.
3)4000 TL'yi maksimum 50 TL geçebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1525462535325.png

10 TL kadar geçtim ama ileride 8 GB Ram daha alırsan canavar gibi bilgisayar.

Bayadır ssd kullanıyorum , mekanik diskli windows kullanacağıma drop yerim "senin fikrine göre" daha iyi.Aradaki farka da 16 gb ram alabiliyorsan buyur.
Oyun bilgisayarında oyun oynarken drop mu yemeyi tercih edersin? Sen tercih et o zaman oyun oynarken SSD nin belleğini kullanırsın, 240GB SSD fiyatına 8GB RAM alınabiliyor.

Oyun sistemi olduğu kanısına nasıl vardın bilmiyorum ama sana kalan hayatında başarılar diliyorum.
Açılan sistem isteklerinin çok çok büyük kısmı oyun sistemi olduğundandır. İş bilgisayarı isteyenler özellikle "şu şu programlarla uğraşacağım" diye belirtiyor zaten. Bu durumda oyun bilgisayarı oluyor. Ayrıca madem oyun bilgisayarı olup olmadığı belli değil o zaman neden 1050Ti koydun işlemciyi yüksek koysaydın?

Açılan sistem isteklerinin çok çok büyük kısmı oyun sistemi olduğundandır. İş bilgisayarı isteyenler özellikle "şu şu programlarla uğraşacağım" diye belirtiyor zaten. Bu durumda oyun bilgisayarı oluyor. Ayrıca madem oyun bilgisayarı olup olmadığı belli değil o zaman neden 1050Ti koydun işlemciyi yüksek koysaydın?
Senin gibi niyet okuyarak değil de her ihtiyacına cevap verebilecek bir sistem kurmaya çalıştım.Şu an kendimden de sana açıklama yaptığım için iğrendim.Oksijeni harcamayın boş yere.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı