4000 TL sistem toplama

Pc'm

Hectopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm arkadaşlar sistem toplamak istiyorum bir de sizlere sorayım dedim. Sistem tavsiyesi olan var mı acaba?

Bütçe: 4000 TL.

Yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamın aleyküm arkadaşlar sistem toplamak istiyorum bir de sizlere sorayım dedim. Sistem tavsiyesi olan var mı acaba?

Bütçe: 4000 TL.

Yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdiden.
Bütçeye monitör dahil mi ?
O bütçede R5 1600 AF veya R5 2600 ile 1650 Süper ekran kartı tabanlı bir sistem alınabilir. Ayrıntılı bakınca tam bir sistem yazarım.

Bu arada Vatanda KDV indirimi var orada ucuz parçalar varsa bakabilirsiniz.

[

Bütçeye monitör dahil mi?
O bütçede R5 1600 AF veya R5 2600 ile 1650 Super ekran kartı tabanlı bir sistem alınabilir. Ayrıntılı bakınca tam bir sistem yazarım.

Bu arada Vatan'da KDV indirimi var orada ucuz parçalar varsa bakabilirsiniz.

Öncelikle yanıtınız icin tesekkur ederim konuya gelecek olursak monitör dahil değil

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim konuya gelecek olursak monitör dahil değil.
Ekran Alıntısıı.PNG

Vatan üzerinden böyle bir şey oluşturdum. Bütçeden dolayı anakartı biraz düşük tutmak zorunda kaldım. İşlemciye OC yapmak istiyorsanız +140TL ile anakartı B450 S2H yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 539248
Vatan üzerinden böyle bir şey oluşturdum. Bütçeden dolayı anakartı biraz düşük tutmak zorunda kaldım. İşlemciye OC yapmak istiyorsanız +140TL ile anakartı B450 S2H yapabilirsiniz.

Elinize saglik fakat bu sistem icin 650W biraz fazla kaçmış sanirim kasa ve PSU fiyatini indirsek ve R5 2600 yerine R5 1600 AF takip ekran kartini GTX 1660 Super yapsak nasil olur sizce?

Güzel olur. İşlemciden 200TL kısarsan kasa ve PSU için de 100TL kadar kısarsan +500TL ile ekran kartını MSI 1660 Super Gaming yapabilirsin. Bütçeyi 200TL kadar aşar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı