4000 TL tablet tavsiyesi

Burkiiy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 4000 TL ve altına tablet arıyorum. Tabletin kullanım amacı fazla yüksek grafik içermeyen oyunlar oynamak Web'de gezinmek ve video izlemek olacak. Mümkünse 4000 TL'yi aşmayacak tablet tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçeniz dahilinde bulabiliyorsanız ipad alın. Tablet dünyasında malesef ipadler açık ara önde.
Hatta şöyle diyeyim eğer bütçeniz yetmiyorsa ben sizin yerinizde olsam biraz daha para biriktirir ipad alırdım.

Bütçeniz dahilinde bulabiliyorsanız iPad alın. Tablet dünyasında maalesef IPad'ler açık ara önde.
Hatta şöyle diyeyim eğer bütçeniz yetmiyorsa ben sizin yerinizde olsam biraz daha para biriktirir iPad alırdım.

Ya da 2. el ilanlara bakabilir. Ama ben de kesinlikle iPad öneriyorum.

Bütçeniz dahilinde bulabiliyorsanız iPad alın. Tablet dünyasında maalesef IPad'ler açık ara önde.
Hatta şöyle diyeyim eğer bütçeniz yetmiyorsa ben sizin yerinizde olsam biraz daha para biriktirir iPad alırdım.

Kesinlikle. Ben iPad Mini almıştım 10 sene önce, hala bozulmadı ve kamerası şu anki çoğu telefonla eş değer. Benden sonra kaç tane tablet değiştirenler oldu ama iPad asla bozulmuyor.

Diğerlerinin dediği gibi "İPad olmalı" diyemem çünkü bir iPad deneyimim olmadı ama 6000₺ altında hiç iyi tablet yok. Yani başarılı ve uzun bir kullanım istiyorsanız bütçeyi en az 6000-7000₺ yapmanız lazım. Diğer türlü, memnun bırakmama veya çabuk eskime riski çok yüksek.
İkinci el alırsanız daha uygun fiyata bulabilirsiniz tabiki ama 0 tabletler için iş böyle.

Son düzenleme:
Kesinlikle. Ben iPad Mini almıştım 10 sene önce, hala bozulmadı ve kamerası şu anki çoğu telefonla eş değer. Benden sonra kaç tane tablet değiştirenler oldu ama iPad asla bozulmuyor.
Bunu bir kanıtlama veya karşı çıkma olarak görmeyin ama benim de Samsung tabletim (Galaxy Tab 2.0, 2012 ürünü) şu an 11. yılında ve hâlâ Play Store sürümünün desteklediği oyunları oynayabiliyor ve uygulamaları kullanabiliyorum. Tabiki daha güçlü bir telefonum olduğu için onu daha çok bir şeyler izlemek amaçlı kullanıyorum. Hâlâ aynı kalitede mi bilemem ama ben aldığımda pişman etmemişti. Lütfen bu yorumumu yanlış anlamayın. Sadece biraz şans işi de olduğunu söylemek istedim. İPad'in aradaki farkı daha çok sonradan açtığını söylüyorlar zaten.

Bunu bir kanıtlama veya karşı çıkma olarak görmeyin ama benim de Samsung tabletim (Galaxy Tab 2.0, 2012 ürünü) şu an 11. yılında ve hâlâ Play Store sürümünün desteklediği oyunları oynayabiliyor ve uygulamaları kullanabiliyorum. Tabii ki daha güçlü bir telefonum olduğu için onu daha çok bir şeyler izlemek amaçlı kullanıyorum. Hâlâ aynı kalitede mi bilemem ama ben aldığımda pişman etmemişti. Lütfen bu yorumumu yanlış anlamayın. Sadece biraz şans işi de olduğunu söylemek istedim. IPad'in aradaki farkı daha çok sonradan açtığını söylüyorlar zaten.

Ben de Samsung kullanmadım ama kullanan çok arkadaşım kuzenim oldu oradan yola çıkarak söylüyorum, teknoloji şans işi ama ben yine de IPad'ten yanayım.

Geri
Yukarı