4000 TL telefon önerisi

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Telefonu genel olarak sosyal medya ve kamera için kullanacağım, maksimum ara sıra PUBG Mobile girerim. Bataryasının iyi olması benim için önemli.

Bu özellikleri karşılayan en güzel telefon M51'di. Şimdi baktım mayıs 2021'de 3700 TL'lerde olan telefon haziran 2021'den sonra bir anda 5000 TL'nin üstüne çıktı. Neden böyle oldu? 2 hafta sonra falan almayı planlıyordum ama hal böyle olunca alamam. Stoklar bitmiş olabilir diye düşünüyorum, geri gelmeyecek mi? Ne zamana kadar böyle kalacak? Bilgisi olan var mıdır? A52 gördüm bir de, nasıldır?

Oyun için POCO X3 Pro, günlük kullanım ve ara sıra oyun için A52 derim. A52, M51'den daha iyidir.

@HaWlI KuLlANIcI

Oyun için POCO X3 Pro, günlük kullanım ve ara sıra oyun için A52 derim. A52, M51'den daha iyidir.

@HaWlI KuLlANIcI
X3 Pro'nun tasarımı hoşuma gitmedi. A52'yi şahsen çok beğendim. Sanırım X3 Pro'nun işlemcisi Snapdragon 860, A52'nin ise 720G. Testlerde de bayağı bir fark var sanırım Epey'den gördüğüm kadarıyla. Aradaki işlemci farkı çok mu büyüktür? Bataryaları nasıldır? Bir de kamera olarak nasıllardır?

1623697174231.png

X3 Pro'nun tasarımı hoşuma gitmedi. A52'yi şahsen çok beğendim. Sanırım X3 Pro'nun işlemcisi Snapdragon 860, A52'nin ise 720G. Testlerde de bayağı bir fark var sanırım Epey'den gördüğüm kadarıyla. Aradaki işlemci farkı çok mu büyüktür? Bataryaları nasıldır? Bir de kamera olarak nasıllardır?
Eki Görüntüle 1068461
İşlemci farkı hatrı sayılır derecede var. Ancak fazla oyun oynamıyorsanız dediğim gibi A52 tercih edilebilir. Pilde 616 mAh'lik bir fark ile POCO önde ancak aşağı yukarı aynı sürelerde gidecektir ikisinin de şarjı. Kamera konusunda A52 önde görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı