4000 TL telefon önerisi

Drongo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz (Turbo 3.9GHz) 4 Core 8 Threads 16MB Cache AM4
Anakart
Gigabyte B450M-S2H Socket AM4, DDR4 3200(O.C.), M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, m-ATX
RAM
2xAdata DDR4 8GB 3200MHz XPG GAMMIX D30
Ekran Kartı
Galax GeForce GTX1650 Super EX (1-Click) OC 4GB 128Bit GDDR6 GTX 1650 Super
SSD
WD Green 240GB 545-465MB/s
HDD (Oyun burada kayıtlı)
WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5"
Arkadaşlar şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy Note 5. 5 yıldır kullanıyorum ve miadı doldu diyebilirim. Şu sıralar Samsung Galaxy A52 ile ilgileniyorum ama tavsiyelere de açığım. Oyun konusunda sağlam bir telefon olmasını istiyorum. Kamera hususunda da beni sıkıntıya sokmazsa on numara olur.

Arkadaşlar şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy Note 5. 5 yıldır kullanıyorum ve miadı doldu diyebilirim. Şu sıralar Samsung Galaxy A52 ile ilgileniyorum ama tavsiyelere de açığım. Oyun konusunda sağlam bir telefon olmasını istiyorum. Kamera hususunda da beni sıkıntıya sokmazsa on numara olur.

Hocam hangi oyunları, gün içinde kaç saat oynuyorsunuz.

A52 kamera anlamında rakipsizdir, oyunlarda yeterli bir performans verir.
X3 Pro performans konusunda rakipsizdir, ekran, kamera ve yazılım ile A52'nin oldukça gerisindedir.

Hocam A52 İyi yani değil mi? bu arada Fps oyunları ağırlıklı benim için. Calla of Duty oynuyordum. PUBG de oynamak istiyorum.

Xiaomi bana macera gibi geliyor. Haksız mıyım?

Bebim de içime çok siniyor. Alıp arkama bakmamak istiyorum.

Hocam gün içinde fazlasıyla oyun oynarım, ileriki yıllarda da oldukça oyun oynarım derseniz kamerası, ekranı, yazılımı ve birçok özelliği A52'den geride kalan X3 Pro'yu tercih etmeniz lazım.

Oyun konusunda alacaksan yakin zamanda POCO X3GT cikacak. Bence onu bekle, kamerasi da iyi, tasarim olarak iyi.

4K para verip gerçekten SD 720G'li bir işlemci mi alacaksınız? PUBG ve CoD oynuyormuşsunuz... O zaman performans konusunda rakipsiz X3 Pro'yu öneririm. Ekran IPS ama FHD+ kötü değil, renkleri bir AMOLED kadar açık değil tabii ki... Kamera konusunda da A52 değil ancak yazılım konusuna katılmıyorum POCO'lar da 3 sene güncelleme alıyorlar aynı Samsung gibi... Ha MIUI iyi optimize edilmiş değil ancak 12.5 güncellemesi geldiğinden beri çok daha iyi durumda. Birkaç aya da MIUI 13 gelecek. Kamerası A52'den kötü olduğu için kötü olduğu fikrine kapılmayın sadece A52'ye göre kötü. Ben 2800TL'ye POCO X3 aldım ve işlemcisi SD 732g, 1K daha fazla para verip 3K'lık telefondan daha kötü bir işlemci neden tercih edesiniz ki?

Eğer daha çok içerik üretmeyi seviyorsanız ve fotoğraf gerçekten çok önemliyse A52.
Ben güç istiyorum, oyun oynamayı severim diyorsanız da 120Hz ekranı ve SD 800serili işlemcisi ile kesinlikle POCO X3 Pro.
Bu arada 120Hz ekran feci fark ediyor be... iPhone 11'i olan arkadaşım Instagram'da ya da Chrome'da aşağı kayarken daha yavaş bir telefonu varmış gibi :D
POCO X3 GT'ye de baktım gerçekten hoş, fiyatı X3 Pro seviyesinde olursa kesinlikle ona koşun...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı