4000 TL telefon önerisi

Hayır yok hocam.
Eğer bulabilirseniz yurt dışı kayıtlı ya da 2. el OnePlus 8 bakabilirsiniz.

Neden Samsung istemiyorsunuz ayrıca?

Aklımda şöyle bir stereotip var, bir telefon iPhone değilse kamerası Instagram'da Snapchat'te çöp olacak. Bu sebepten dolayı kamerasının iyiliğine güvenememekteyim. Eminim ekranı falan çok mükemmeldir ama bilmiyorum 5K verilir mi? Verilmez gibi görünüyor.

Kameradan feragat edip.
Güçlü çip.
Mükemmel ekran.
Kaliteli malzeme istesem hangi telefonu önerirdin?

Ve iyi kamera için eski çip almaya değer mi? Rn 10 Pro gibi.

Aklımda şöyle bir stereotip var, bir telefon iPhone değilse kamerası Instagram'da Snapchat'te çöp olacak. Bu sebepten dolayı kamerasının iyiliğine güvenememekteyim. Eminim ekranı falan çok mükemmeldir ama bilmiyorum 5K verilir mi? Verilmez gibi görünüyor.

Kameradan feragat edip.
Güçlü çip.
Mükemmel ekran.
Kaliteli malzeme istesem hangi telefonu önerirdin?

Ve iyi kamera için eski çip almaya değer mi? Rn 10 Pro gibi.

Hocam duruma göre değişir yani.
Ben kameradan feragat edip.
Güçlü çip, mükemmel ekran, kaliteli malzeme isteseydim OnePlus modellere bakardım ama yurt dışı olması sıkıntı.

Bu bütçede POCO asla önermiyorum 5k+ para verip bir de dandik MIUI arayüzünün sorunları ile uğraşmak istemez kimse diye düşünüyorum.

Ayrıca POCO F3 modelindeki SD 870 ile S20 FE modelindeki SD 865 arasında çok büyük fark yok.
SD 870 yonga seti SD 865 yonga setinin overclock edilmiş hali sadece.

Bu bütçedeki çoğu cihazda SD 865 var zaten.

S20 FE SD 865 öneriyorum ben hala, gerek yonga seti, gerek yazılımı gerek de kamerası olsun.

Hocam duruma göre değişir yani.
Ben kameradan feragat edip.
Güçlü çip, mükemmel ekran, kaliteli malzeme isteseydim OnePlus modellere bakardım ama yurt dışı olması sıkıntı.

Bu bütçede POCO asla önermiyorum 5k+ para verip bir de dandik MIUI arayüzünün sorunları ile uğraşmak istemez kimse diye düşünüyorum.

Ayrıca POCO F3 modelindeki SD 870 ile S20 FE modelindeki SD 865 arasında çok büyük fark yok.
SD 870 yonga seti SD 865 yonga setinin overclock edilmiş hali sadece.

Bu bütçedeki çoğu cihazda SD 865 var zaten.

S20 FE SD 865 öneriyorum ben hala, gerek yonga seti, gerek yazılımı gerek de kamerası olsun.

S20 FE SD seni 4 yıl götürür diyorsun yani? One UI 5 geldi mi acaba o telefona.

One UI 5 geldimi bilmemekteyin hocam.
Eğer oyun oynamayan biri iseniz 6 yıl bile götürebilir :D

Oyun oynasanız yine rahat 4 yıl diyebilirim :)

Samsung'un başka işlemcisi ve kamerası iyi telefonu var mı bildiğin?
Oyun oynamıyorum ben daha çok verimlilik uygulamaları, medya tüketimi ve sosyal medya üzerine kullanıyorum. Ortalama günlük kullanım sürem 3-6 saat arası.

Geri
Yukarı