4000 TL telefon önerisi

Loewrx

Hectopat
Merhaba ananeme yeni telefon alma ihtiyacı duyduk sesli konuşması ve kamerası o fiyata aralarında en iyisi hangisidir önerisi olan var mı yaşlı olduğu için günlük kullanım WhatsApp falan sesli konuşma görüntülü konuşma falan aklımda Reeder P13 Blue Max 2022 var ama bilemedim daha iyi önerisi olan var mı Max 4K. sıfır alacağız 2. el önermeyin en kötü max 6k.

4K'den gidersek, sakın Reeder almayın. Bir gün düşer bozulur kim bilir Çin'den nasıl getirtiyorlar? O fiyata II kameralı ben Omix X400 ve tecno spark 8T yi öneririm. 4000'lik bir telefon yetmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ananeme yeni telefon alma ihtiyacı duyduk sesli konuşması ve kamerası o fiyata aralarında en iyisi hangisidir önerisi olan var mı yaşlı olduğu için günlük kullanım WhatsApp falan sesli konuşma görüntülü konuşma falan aklımda Reeder P13 Blue Max 2022 var ama bilemedim daha iyi önerisi olan var mı Max 4K. sıfır alacağız 2. el önermeyin en kötü max 6k.
redmi note 9 veya 10s almanızı tavsiye ederim (kaçak)

Merhaba ananeme yeni telefon alma ihtiyacı duyduk sesli konuşması ve kamerası o fiyata aralarında en iyisi hangisidir önerisi olan var mı yaşlı olduğu için günlük kullanım WhatsApp falan sesli konuşma görüntülü konuşma falan aklımda Reeder P13 Blue Max 2022 var ama bilemedim daha iyi önerisi olan var mı Max 4K. Sıfır alacağız 2. el önermeyin en kötü Max 6k.

Redmi 12C, Redmi 10, GM 23.

Yeni konular

Geri
Yukarı