4000 TL Toplama Sistem Önerisi

sefa57

Decapat
Merhaba Technopat kullanıcıları, ilk defa masaüstü PC kasası toplayacağım. Bu PC için ayırdıgım bütçe 4000 TL. Vatan Bilgisayar'daki OEM tavsiye sistem önerilerindeki 4.100 TL'lik kasayı beğendim ama sizin de o siteden toplama önereceğiniz sistemlere de bakmak isterim. Kasayı oyun üzerine tavsiye ederseniz çok sevinirim. Şimdiden vaktini ayırıp yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

370125

Hocam sadece kasa ise ben sana güvenilir bir internet sitesinden sistem önereyim. Ha eğer yok yapamam dersen illa mağaza ben zaten birleştiremem dersen diğer mağaza zincirlerine de bak belki muadil sistem daha ucuzdur rica edersin fiyat rekabetinden aynı seviyeye çeker vatandakiler fiyatı.

@Zgrrs Sistemde SSD yok yalnız. Artık SSD siz sistem önerileri pek doğru olmaz. 4130TL ye 240GB SSD li kasalı PSU lu sistem topladım zaten arkadaşa. Toplanabilecek en iyi sistemi topladım yukarıda.

@Zgrrs Sistemde SSD yok yalnız. Artık SSD siz sistem önerileri pek doğru olmaz. 4130TL ye 240GB SSD li kasalı PSU lu sistem topladım zaten arkadaşa. Toplanabilecek en iyi sistemi topladım yukarıda.
Hayırlı uğurlu olsun da, öncelikle Nanokatalog' dan liste yaptığınızda firmanın eksik yanlarını da mutlaka belirtin. Ayrıca olaya SDD siz sistem olmaz olmamalı gözüyle bakmamak lazım, bütçe nereye götürürse, öncelik hangi donanımdaysa o olur sistemde.
Ben sistemin 20 saniye erken açılmasındansa 1 TB depolama alanının daha önemli olduğunu düşündüğümden HDD ekledim. SDD nin avantajı tartışılmaz ama öncelikle alakalı bir durum.

Ürün stokta ise 2 gün, değilse 2 haftada geliyor. Eksik yanı ürünün stokta olup olmaması. Canlı destek ile bağlantı kurulup öğrenilebilir sağ aşağıda. SSD konusuna gelince sadece sistemin 20 saniye erken açılmasını sağlasaydı bende kullanmazdım. HDD yi bırakıp SSD ye geçen farkı anlıyor kullanmayana anlatamayız tabi. Şahsi fikrim, şu saatten sonra SSD'siz sistem kullanılmamalıdır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı