4000 TL Vatan Bilgisayar'dan sistem önerisi

Behcet1

Hectopat
Daha fazla  
4000 TL ile monitör dahil ve oyun odaklı bir sistem olmalı. PUBG ve GTA 5 gibi oyunların rahat oynandığı, 5-6 sene götürebilecek bir sistem istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sistemi alabilirsiniz.

Arkadaşın attığı videodaki sistem güzel, işlemcini R5 yapabilirsin.

Monitör olarak şunu söylemek istiyorum. 4K alamayacağın için, çok para vermene gerek yok 75Hz 1ms herhangi bir monitör alabilirsin, LED olmasına dikkat et LCD'ler florasanlı sonra başını ağrıtabilir. Güç tüketimi olarak yine led en iyisi.

cropped_5434821445a803d7b42cab6.61400814.jpg

Bütçeni arttırabilirsen bunu öneririm. Ama arttıramassan işlemciyi R3 1200 yaparsın. GTX 1060 3 GB yerine GTX 1050 Ti alınabilir. Ordan artan paraya SSD ekledim. Bunu almalısın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sistemi alabilirsiniz.
Bu sistem vatanda 3800 küsür

Eki Görüntüle 281739
Bütçeni arttırabilirsen bunu öneririm. Ama arttıramassan işlemciyi R3 1200 yaparsın. GTX 1060 3 GB yerine GTX 1050 Ti alınabilir. Ordan artan paraya SSD ekledim. Bunu almalısın.
1050Ti 4gb mı 1060 gb mı aralarında bi perfermans farkı olur mu

Aralarında fark var ama o kadar fazla para vermeye değmeyecek bir fark.
Zeonnn sistemine bi bakarmısınız o nasıl vatanda 3400 küsür

Eki Görüntüle 281739
Bu söylediğim parçalardan kasa sdd güç kaynağı vatanda yok ram'in de farklı modeli var

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı