4000 TL ve altı monitör tavsiyesi

Bütçe
3500
An itibari ile Asus tuf vg249q1a satın aldım en uygun fiyatlı İPS olan buydu 3400 TL bandında dolaşıyordu indirime girince aldım, artık adam gibi bir şey gelir umarım artık yoruldum gerçekten.

Hocam leş gibi indirimler vardı indirim demeye şahit ister, gerçekten gaming gecesi eski gaming gecesi değil artık bunu öğrendim.
Bir geceye mahsus 1 tlye kulaklık sattılar reklamı yaptılar ondan sonrası fıs gerçekten.
Hayırlı olsun bu arada, ışık sızması var diyolardı tuf serisinde ama umarım sorun yaşamazsın.

Bir geceye mahsus 1 tlye kulaklık sattılar reklamı yaptılar ondan sonrası fıs gerçekten.
Hayırlı olsun bu arada, ışık sızması var diyolardı tuf serisinde ama umarım sorun yaşamazsın.
Dostum odam uyumam dışında ful ışık açık ve aydınlık bu problemi yaşayacağımı sanmıyorum, yani şu da var bu paralara aldığımız monitörlerde illa ki bir sorun oluyor sorunsuz gerçekten yok, ben bir monitörde ghostingten başka hiçbir şeyin çok rahatsız edeceğini sanmıyorum ( arıza kırılma dışında) bakalım gelince yine yazarım.

ViewSonic'i araştırdımda, 1ms GtG olduğunu öğrendim. Kötü yanını bulamadım bu monitörün sizce nasıl?

Bana kalsa hemen alınabilir bu fiyata kaçmaz bence.

Geri
Yukarı