4000 TL'ye 240 Hz monitör önerisi

Bütçesi buna izin verecektir. Zaten ben 2K derken 27 inç alacaksa demek istedim. Zaten rekabetçi oyunlar için 24 inç daha iyi bana göre. 240hz Zowie alabilir. Zaten ileri seviyede oynuyorum dedi. Zowie tam ona göre.
Ben de zowie önerdim ama film dizi de izliyorsa tn bu bütçede olmayabilir.

Ben de Zowie önerdim ama film dizi de izliyorsa TN bu bütçede olmayabilir.

Evet, zaman zaman film ve dizi izliyorum. Şu an FreeSync bir monitör kullanıyorum pek memnun sayılmam hem G-Sync hem de 240Hz bir monitör tercih edeceğim veya çok fark olmaz diyorsanız 165-180 HZ monitörlerde alabilirim.

TN söylenilenin aksine çok da kötü bir panel değil açılı bakışta sorun var ama doğru pozisyonla kesinlikle sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum.

TN söylenilenin aksine çok da kötü bir panel değil açılı bakışta sorun var ama doğru pozisyonla kesinlikle sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum.
Özellikle ileri seviye bir TN panele sahip Zowie, 2000TL'lik IPS panelden daha iyi görüntü verir. Film izleyecekse IPS alabilir. İleri seviye olan IPS monitörler daha iyi performans verir. O gecikmeyi hissediyorsa TN alır.

Özellikle ileri seviye bir TN panele sahip Zowie, 2000TL'lik IPS panelden daha iyi görüntü verir. Film izleyecekse IPS alabilir. İleri seviye olan IPS monitörler daha iyi performans verir. O gecikmeyi hissediyorsa TN alır.

Amacım en iyi akıcılık, görüntü kalitesi ve tabii ki oyun içi performansıma etki etmesi.

Asus önerebilirim. Kullanıyorum ve memnunum genel olarak. 27" tavsiye etmiyorum. Rekabetçi oyunlarda oyunu takip etmek daha zor oluyor ve gözü ekstra yoruyor.

Amacım en iyi akıcılık, görüntü kalitesi ve tabii ki oyun içi performansıma etki etmesi.
Renk sizin için az da olsa önemliyse asus tuf vg259qm alın. Hem fast ips olduğundan gecikme sorunu yaşamazsınız hem güzel renkler hem de hız alırsınız. 1000 liranız da cebinizde kalır. Ama benim için renk hiç önemli değil oyunlarda çok az da olsa daha iyi olayım diyorsanız zowie alın ama esporcu değilseniz farkı anlamazsınız. Teşekkürler.

Geri
Yukarı