4000 TL'ye alınabilecek en iyi telefon nedir?

Şu an 4000 TL bütçeye alınabilecek en iyi telefon hangisidi, oyun performansı çok da önemli değil, kamerası iyi olsa daha iyi olur.

Eğer Android'den ayrılamam ama Apple gibi kamera istiyorum diyorsanız eylül ayına kadar bekleyin. iOS 17 ile yüzde 90 3. Parti uygulama desteği geliyor Apple tarafına. Bu destek ile çok şey yapılabilir artık Apple tarafında. Eğer imkanınız varsa bekleyin o sırada biraz daha biriktirin.

iPhone 6S Plus. Bulabilirseniz iPhone 7.

6S Plus artık uygulama yüklenmiyor. Eylül ayında da aynısı 7 için olacak. X'ten aşağısı alınmamalı diyorum.

Eğer Android'den ayrılamam ama Apple gibi kamera istiyorum diyorsanız eylül ayına kadar bekleyin. iOS 17 ile yüzde 90 3. Parti uygulama desteği geliyor Apple tarafına. Bu destek ile çok şey yapılabilir artık Apple tarafında. Eğer imkanınız varsa bekleyin o sırada biraz daha biriktirin.

6S Plus artık uygulama yüklenmiyor. Eylül ayında da aynısı 7 için olacak. X'ten aşağısı alınmamalı diyorum.

iPhone 6 için uygulama yüklenmiyor artık, iPhone 7 için nasıl olacak ya? Neyin kafası bu? iPhone 6S'in sürümü hala daha güncel bir sürüm sayılır. Bilip bilmeden konuşan (uygulama desteği konusunda.) Çok fazla insan var bu forumda.

iPhone 6 için uygulama yüklenmiyor artık, iPhone 7 için nasıl olacak ya? Neyin kafası bu? iPhone 6S'in sürümü hala daha güncel bir sürüm sayılır. Bilip bilmeden konuşan (uygulama desteği konusunda.) Çok fazla insan var bu forumda.
Ayrıca performansı da 2023 için gayet güzel 🙂

Dostum elimde 6S Plus var. Bataryası bitik durumda. Daha dün Instagram WhatsApp indirmeye çalıştım ama izin vermiyor. İndiriliyor gözüküp iptal oluyor. Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam eylül Ekim ayı gibi 6 serisinden Apple desteğini kesti. Yine aynı şeyi 7 serisi için yapacağını düşünüyorum. Telefon Jailbreak vs olmadıkça da uygulama yüklenmiyor. Kim acaba bilip bilmeden konuşan? 🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı