4000 TL'ye alınabilecek en iyi telefon nedir?

iOS Güncellemesi yapmanız gerek. iOS 15 Aldı cihaz.

Güncellemeleri tam şu an cihazın. Sadece ben değil okuldan bir arkadaşım daha 7 Plus kullanıyordu cihaz tamire gidince 6 ile geldi okula hiçbir şey kuramadı. Onun güncellemeleri de sanırsam tamdı. Bakmıştık çünkü iOS sürümünden mi kaynaklı diye.

Dostum elimde 6S Plus var. Bataryası bitik durumda. Daha dün Instagram WhatsApp indirmeye çalıştım ama izin vermiyor. İndiriliyor gözüküp iptal oluyor. Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam eylül Ekim ayı gibi 6 serisinden Apple desteğini kesti. Yine aynı şeyi 7 serisi için yapacağını düşünüyorum. Telefon Jailbreak vs olmadıkça da uygulama yüklenmiyor. Kim acaba bilip bilmeden konuşan? 🤣🤣

Ciddi olamazsın ama ciddi ciddi cevap vereceğim.
1. Bataryayı değiştirebilirsin.
2:

3DA28773-F641-41C9-B85C-22EF661972B3.png

2F909B3C-F2B9-41B8-8681-7CEAE8C5B7E2.png

3. yanlış biliyorsun kardeşim iPhone 5 (s değil) ve daha eski telefonlar için desteği kesti.
4. Sen öyle bilmeye devam et.

Güncellemeleri tam şu an cihazın. Sadece ben değil okuldan bir arkadaşım daha 7 Plus kullanıyordu cihaz tamire gidince 6 ile geldi okula hiçbir şey kuramadı. Onun güncellemeleri de sanırsam tamdı. Bakmıştık çünkü iOS sürümünden mi kaynaklı diye.
İmkanı yok. Hadi iOS 15 almadı diyelim iOS 12'de mi almadı? Lütfen hocam bu telefonu bu kadar kötülemeyin.
1679980506111.png

İmkanı yok. Hadi iOS 15 Almadı diyelim iOS 12'de mi almadı? Lütfen hocam bu telefonu bu kadar kötülemeyin.
Eki Görüntüle 1717574

Hocam ben yaşadığım durumu söylüyorum. Ben güncellemeleri tam bir 6S Plus ile bunları yapamıyorum. Bir ara bana da yardımcı olur musunuz?

Ciddi olamazsın ama ciddi ciddi cevap vereceğim.
1. Bataryayı değiştirebilirsin.
2:

Eki Görüntüle 1717572

Eki Görüntüle 1717573

3. yanlış biliyorsun kardeşim iPhone 5 (s değil) ve daha eski telefonlar için desteği kesti.
4. Sen öyle bilmeye devam et.

Hocam bir ara bana da destek verin o zaman. Güncellemeleri tam 6S Plus ile ben neden yapamadım bunları?

Merhaba.

Bir lira bile artmayacaksa yapacağınız en iyi seçim denk gelir ise Galaxy S10e, denk gelmez ise kesinlikle S9+ olacaktır.
İki cihazı da kullanmış biri olarak söylüyorum gerçekten pişman etmez.
Halihazırda S9+ kullanıyorum memnunum. Ancak bataryası benden önce de kuzenim kullandığı için epey yıpranmış durumda. Kamerası gerçekten güzel. Pro mod ile nispeten daha güzel çekimler ortaya çıkabiliyor.

Videoda ise Pro Video modunda QHD 30FPS öneririm. Gerçekten kaliteli bir sonuç çıkıyor.

Konuda S9 önerenlere şaşkın atan arkadaşları anlamıyorum. Cihazlar gayet güzel.
6S ya da 6S Plus gibi uygulama desteğinin bitmesi derdi yok ve kat kat iyi cihaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı