4000 TL'ye alınacak PC

Bu bilgisayarı alabilir. Fiyat 1 ay aynı olacak deniyor, Fastpay ile ödenirse de 50 TL indirimle 3250'ye alabilir. Kalan bütçeye de 23.6 inç 1ms bir Full HD monitör alabilir.
Thanatos 8150 (Webtekno) Intel Core i3-8100 3.60GHz 8GB 1TB GTX1050Ti 4GB Gaming (Oyuncu) Bilgisayar - incehesap.com
AOC E2470SWH 23.6" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Led Monitör - incehesap.com
İki üç gün içerisinde alacak zaten bilgisayarı yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Fiyatı TL'ye sabitlemişler benim gönderdiğim sistemde.

sürekli başlık açılıyor şu kadar bu kadara pc toplama diye. yazdıklarımı genel olarak söyledim. bugün 5000 tl ye toplanan sistem yarın 5100 olur. genel bir ifadeydi benimkisi. artık dolar üzerinden belirtsek daha iyi olur diyorum ;)

sürekli başlık açılıyor şu kadar bu kadara pc toplama diye. yazdıklarımı genel olarak söyledim. bugün 5000 tl ye toplanan sistem yarın 5100 olur. genel bir ifadeydi benimkisi. artık dolar üzerinden belirtsek daha iyi olur diyorum ;)
Haklısınız son günlerde fiyatlar çok hızlı artıyor. Dolar 5.09 olmuş bile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı