4000 TL'ye Teknobiyotik DK-PC-HB-1200-2H3 vs. GAMER365

Hocam biraz daha koyup alma şansınız var mı?
Bir de bu sistemi buldum bence böyle alın hiç yoktan iyidir GTX 1050 Ti
Fiyatı bu piyasada iyiymiş bu arada.

Leo 3A-1050Ti | Game Garaj, RX 560'dan yüzde 15 20 daha performanslı GTX 1050 Ti bence Game garage alın derim

Leo 3A-1050Ti | Game Garaj, RX 560'dan yüzde 15 20 daha performanslı GTX 1050 Ti bence Game garage alın derim
Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ediyorum.
Kredi kartı limiti nedeniyle 4500 kadar çıkabilirim o kulvarda bir şey varmı
Bu fiyatlara ekran kartsız bilgisayar almak mantıksız. Evet G1030 ve Vega 8 var ama tatmin etmeyebilir. Ekran kartı stok sorunu uzun süre daha devam edecek. Bence Xbox Series S düşünebilirsin. Yine de bilgisayar dersen Witcher 3 ve The Forest biraz zor ama diğer oyunlarda sorun yaşamazsın.
Öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum.
Diğer oyunlar mesala hangi oyunlar rahat oynanır önerilerin varmı the forrest ve witcher oynayamazmıyın
Bu bütceye bu sistemleri görmek çok üzücü 2020'deki donanım arşivinin 2300 TL olan RX580'li sistemini görünce alacağım APU'dan vazgeçtim.
Öncelikle çok teşekkür ediyorum.
Vazgeçtim derken şimdimi vazgeçtin anlayamdım
Aga bence APU sistemi al GT 1030'un vereceği perfermans ile APU'nun arasında pek bir fark yok gibi 16 GB RAM ile işini görecek bir sistem.
Öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum.
Herkes 1030 sistemi önermis ne gibi fark olur
Teknobiyotik olan daha iyi. The Forest'ta o kart ile 1080p çözünürlükte düşük ayarlarda 50-60 FPS alabilirsiniz. Witcher 3 de ayarları bay kısarsanız kurtarır.
1080 de 60 fps gayet iyi bir değer benim için kesinmidir bu daha önce hiç test ettinizmi

Kredi kartı limiti nedeniyle en fazla 4500 e kadar çıkabilirim

Son düzenleme:
Kredi kartı limiti nedeniyle 4500 kadar çıkabilirim o kulvarda bir şey var mı?

Attığım sistem tam 4550 TL, 50 TL daha çıkamaz mısınız? Çıkabilirseniz çok daha iyi olur sizin için.

Attım sistem tam 4550 TL 50 TL daha çıkamaz mısınız çıkabilirseniz çok daha iyi olur sizin için

Limitte sıkıntı olacaksa ozelleştirme kısmından disk markasını değiştirebilirsiniz. 64 TL daha düşüyor fiyat.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı