4000 TL'ye ergonomik koltuk önerisi

Bütçe
3500-4000

Mainstein

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4650G -- Sapphire Pulse RX6600 -- Asus Prime B450M-K II -- Corsair Vengeance LPX 3200Mhz 8X2GB -- Kingston A2000 240GB -- Sandisk SSD Plus 240GB -- Intenso TOP 512GB -- High Power +80 500W -- Sharkoon SK3-RGB ATX Kasa -- MSI MAG301CR2 30" 2560X1080P /// HyperX Cloud Core Wireless -- Razer Blackwidow V3 TKL (Modlu) -- Razer Deathadder V2 X Hyperspeed -- PS4 Dualshock -- Klasse Longteng Tiger
Merhaba. Uzun süreler bilgisayar ve masa başında zaman geçiriyorum. XPrime kumaş bir oyuncu koltuğum var geçen sene almıştım ancak düşük kalite bir ürün ve hiç ergonomik değil. Boynumda fıtık başlangıcı var ve bel ağrıları çekiyorum sürekli o yüzden oyuncu koltuklarını tercih etmeyi düşünmüyorum ama ofis koltukları da aşırı uçuk fiyatlarda ve çoğu kötü yorumlara sahip.

Belirttiğim bütçe için boyun destekli rahat bir koltuk önerebilir misiniz?
Uygun bir şey bulamazsam mecburen Hawk Gaming Chair alacağım gibi.

Son düzenleme:
merhaba şu an bende bakıyorum da, future modelini almayı düşünüyordum fakat bu gösterdiğiniz modelde hoşuma gitti kullanıyor musun, memnun musun? 1.95 boyundayım ve uzun süre işimden dolayı bilgisayar başında oturuyorum sence sorun yaşarmıyım bu modelde?
Yabancı videolarda tier list yapıyorlar ve markus a-b-c-d arasında b ile c arasında gidip geliyor hep. Aşırı iyi bir koltuk değil araştırma yaptığım kadarıyla ama 2500e satılan dandik ofis koltuklarından çok daha iyidir o kesin.

1000 TL daha ekleyip hawk al kesinlikle.
Hawk Future Black Aldım dün gece. Yılbaşından sonra sağlam zamlanacak zaten riske atmak istemedim o yüzden.

Yabancı videolarda tier list yapıyorlar ve markus a-b-c-d arasında b ile c arasında gidip geliyor hep. Aşırı iyi bir koltuk değil araştırma yaptığım kadarıyla ama 2500e satılan dandik ofis koltuklarından çok daha iyidir o kesin.
benim boyumdan dolayı boyun desteği çok önemli ve hawk futuredaki boyun desteğinin çok kötü olduğunu söylediler o yüzden markusa yöneldim beşik sistemi veya kolçakların oynamaması çok öenmli değil hatta benim için daha iyi.

Geri
Yukarı