4000 TL'ye GTX 1080 Ti alınır mı?

Bu konuda biraz öncelik önemli. "Acil" alınması gerekecekse GTX 1080 Ti canavar gibi bir kart. Eski mi? Evet. Ama güçlü. Lakin RTX 3060 baya güzel geliyorken şahsen beklerdim. Güncel bir ürün alma şansınız var ki bunu yabana atmayın.

En ucuzu 6400₺.

En ucuz 3060 Ti 8300₺, aynen alır.
6400'e nerde var hocam?
Bu konuda biraz öncelik önemli. "Acil" alınması gerekecekse GTX 1080 Ti canavar gibi bir kart. Eski mi? Evet. Ama güçlü. Lakin RTX 3060 baya güzel geliyorken şahsen beklerdim. Güncel bir ürün alma şansınız var ki bunu yabana atmayın.
Ne zaman geleceği ve kaçtan gireceği meçhul ama bunca insan diyorsa vardır bir bildiği.. Güçlü olsa da 1080 TI 3060'tan daha kötü bir seçim sanırım.

@Vuralemre

Üstteki içeriğe ek olarak: Şubat sonu gibi bolca görürüz ama elini çabuk tutup kapanlar olursa stok bazlı fiyatlar artar. Burada da biraz top size kalıyor. Fiyat konusunda da yine bolca takipte kalmak esastır.

Kartları ise salt güç durumuna göre değerlendirmeyin. Sürücü avantajı RTX 3060'tan yana. Bu saatten sonra Nvidia, GTX 1080 Ti'ı daha iyi hale getirmeyi düşünmez.

Ne diyorsun kardeş?
@Vuralemre

Üstteki içeriğe ek olarak: Şubat sonu gibi bolca görürüz ama elini çabuk tutup kapanlar olursa stok bazlı fiyatlar artar. Burada da biraz top size kalıyor. Fiyat konusunda da yine bolca takipte kalmak esastır.

Kartları ise salt güç durumuna göre değerlendirmeyin. Sürücü avantajı RTX 3060'tan yana. Bu saatten sonra Nvidia, GTX 1080 Ti'ı daha iyi hale getirmeyi düşünmez.
Teşhir ürünü hocam ? Alinir mi ki?

Ben olsam aynı durumda görüntü almak için idarelik bir kart takıp beklerim. Stok sorunu çözülmeli mutlaka, ederinin iki katı şu an bütün kartlar. O yüzden şu an kart almak yapacağınız son iş olmalı.

Ben olsam aynı durumda görüntü almak için idarelik bir kart takıp beklerim. Stok sorunu çözülmeli mutlaka, ederinin iki katı şu an bütün kartlar. O yüzden şu an kart almak yapacağınız son iş olmalı.
Etheryum malûm. Gitgide fırsatı kaçırıyor da olabilirim.. Bu saat oldu hala inceleme yapıyorum . Kafayı siyiracagim sanırım...

Tavsiyedir

1-Yeni kart stoğu bekle diyenlere aldırış etme,kartlar ucuz gelmeyecek.
2-Bekle fiyatlar düşecek diyen bir güruh var bunların yorumlarından şiddetle uzak durmanı tavsiye ederim.
3-1080Ti nasıl oluyorda 1 aylık oluyor,müzede mi saklamış,hiç mi kullanmamış ?
4-Sıkı bir pazarlık ve araştırmayla,RTX 2080 bile bulabilirsin o fiyata. (Temiz 2.el)
5-Kart alırken ethereum fiyatlarına bak,fazlaysa hiç bir zaman kart fiyatları düşmeyecek (spoiler)
An itibariyle 1Eth=10.460TL
6-İlk 2 maddemi sakın unutma ☺️

Geri
Yukarı