4000 TL'ye işlemci tavsiyesi

alihan123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi bayramlar arkadaşlar, bilgisayarım bıraz eski. Yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum, yanı şöyle: bu ay mesela işlemci, RAM. Öbür ay hard disk filan ama ilk işlemci ve RAM almak istiyorum. Çünkü RAM 4 GB işlemcim de eski. CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynuyorum. 2000 TL ve 3500 lira arası param var. RAM ile beraber 4000 lirayi zorlarım, öneriniz var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bayramlar arkadaşlar, bilgisayarım bıraz eski. Yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum, yanı şöyle: bu ay mesela işlemci, RAM. Öbür ay hard disk filan ama ilk işlemci ve RAM almak istiyorum. Çünkü RAM 4 GB işlemcim de eski. CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynuyorum. 2000 TL ve 3500 lira arası param var. RAM ile beraber 4000 lirayi zorlarım, öneriniz var mı acaba?
Hocam çok uyguna RAM satışı yapıyorum aktif olarak, burada ikinci el konusu açtım. İsterseniz bakın, gayet mutlu edeceğine inanıyorum.

Anakart soketi aynı olmadan ve desteği olmadan işlemci çalıştıramazsın.

INTEL H55 Anakart hocam

Anakartınız nedir?
INTEL H55 Anakart hocam kusura bakmayın geç yazdım.

Anakart soketi aynı olmadan ve desteği olmadan işlemci çalıştıramazsın.

Geri
Yukarı