4000 TL'ye kadar Cloud 2 yerine kulaklık önerisi

Hocam ikisinde de aynı 50mmlik sürücüler var. Mikrofonları da aynı gördüğüm kadarıyla. Ses kalitesi olarak aralarında çok anlaşılabilir bir kalite farkı olacağını sanmıyorum hatta aynı bile olabilirler. Ben şahsen BlackShark tercih ederdim çünkü kumaş pedlere sahip ve 260gr. Kraken 370 gr sanırım yanlış görmediysem ve deri pedleri var. Aralarında 100gr fark var. Ayrıca yuvarlak kulaklıkları ben şahsen rahat bulmuyorum BlackShark'ın şekli bana daha rahat geliyor. Tabii birisi kablolu diğeri kablosuz. Ben şahsen kablolu alıp daha hafif bir kulaklık tercih ederdim en nihayetinde kablo sabit bir şekilde otururken çok rahatsız eden bir şey değil.
Hocam blackshark v2 pro yu araştırıyorum ve 2020 ile 2023 aradında kaldım. Arasındaki fiyat farkına değer mi sizce ?

Hocam BlackShark V2 Pro'yu araştırıyorum ve 2020 ile 2023 aradında kaldım. Arasındaki fiyat farkına değer mi sizce?

Hocam ses kalitesi olarak aralarında fark yok diye biliyorum siz yine de iyice araştırın. Yenisinde yayıncı kalitesinde bir mikrofon var çok başarılı. Pil süresi daha uzun 70 saat vadediyor. Type-C bağlantı kullanıyor eskisinde Micro USB var. Bir de Synapse yazılımını açmadan profiller arasında kolayca geçiş yapmanız için profil tuşu var yenisinde. Benim için mikrofon ve pil süresi önemli o bu nedenle benim için değecek bir fark ama maddi durumunuza göre de değişir. Eğer 2000TL sizi zora sokacak bir paraysa bence eski versiyonunu da alabilirsiniz sıkıntısız yıllarca kullanırsınız.

Hocam ses kalitesi olarak aralarında fark yok diye biliyorum siz yine de iyice araştırın. Yenisinde yayıncı kalitesinde bir mikrofon var çok başarılı. Pil süresi daha uzun 70 saat vadediyor. Type-C bağlantı kullanıyor eskisinde Micro USB var. Bir de Synapse yazılımını açmadan profiller arasında kolayca geçiş yapmanız için profil tuşu var yenisinde. Benim için mikrofon ve pil süresi önemli o bu nedenle benim için değecek bir fark ama maddi durumunuza göre de değişir. Eğer 2000TL sizi zora sokacak bir paraysa bence eski versiyonunu da alabilirsiniz sıkıntısız yıllarca kullanırsınız.
Kulaklık almak bilgisayar toplamaktan daha zor geldi bana 😂 Kablosuz almayı iptal edip kablolu almayı düşünüyorum aslında. Sırf kablosuz diye fiyat epey artıyor ve bana kablolu kablosuz farketmiyor. Kablosuz önerebileceğiniz bir kulaklık var mı hocam peki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı