4000 TL'ye Kadar Laptop Önerisi

teodan

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar dostlar. 4000 TL'ye kadar günlük kullanım için 1080p ekranlı bir laptop arıyorum. Kullanım amacım sunum, dosya hazırlamak; forumlarda, sitelerde ve sosyal medyada gezmek olacak. Batarya süresi çok önemli. (Üniversite için taşınabilir olması gerekli.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağadaki iki tane ideal senin için. İşlemcileri iyi ram olarak 8'den aşağı kullanma birden fazla program kulanıcaksan.

Bu ikisini düşünebilirisin gibi fiyatları 4000 sınırında işlemcileri iyi.

Son düzenleme:
Arkadaşın önerdiğini önermem tek artısı fazladan 4gb ram. Diğer yandan ekran kartı gddr3. Eğer ki oyun oynamak istersen yeticeğini düşünmüyorum. Gddr5 ekran kartları daha performanslı.
Anlamadığım şey sizin önerdikleriniz ddr3 64 bit şeklinde . Ddr5 önermemişsiniz ki? Ayrıca bu fiyat bandına DDR5 ekran kartı bulamazsınız. Hp 15-cc106nt bir önceki notebookumdu. Oyunlar için çok zayıf . Hiç memnun kalmadım.
Önerdiklerimizin ekran kartları çok yakın , benim önerdiğimde işlemci daha performanslı ve 12 GB ram var.

Anlamadığım şey sizin önerdikleriniz ddr3 64 bit şeklinde . Ddr5 önermemişsiniz ki? Ayrıca bu fiyat bandına DDR5 ekran kartı bulamazsınız. Hp 15-cc106nt bir önceki notebookumdu. Oyunlar için çok zayıf . Hiç memnun kalmadım.
Önerdiklerimizin ekran kartları çok yakın , benim önerdiğimde işlemci daha performanslı ve 12 GB ram var.
Ekran kartlarının gddr özellikleri gözümden kaçmış olabilir. Ama senin önerdiğinde 530 var 530 ne 940MX'i ne de MX150'yi geçebilir ve genede önerdiğin daha pahallı güncel fiyatı. Ayrıca önerdiğin 2 hücreli ve tek artısı fazladan 4gb ram. Eğer arkadaş önerdiklerimde indirimi kaçırmazsa iyi olur.

Lenovo IdeaPad ekran kartı gayet güzel. SSD yükseltme yaparsın, 12GB RAM de yaptın mı bence hem uygun fiyatlı hem de güzel performanslı bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı