4000 TL'ye kadar laptop önerisi

Onerdiginiz laptop fazla pahali, 2x128GB diye herhalde fiyati ucmus. :D

Arkadaş 4000 liraya vurun demiş öldürmüşsün sen kardeş :D

Başka yerde aynı laptop 4700 TL civarlarda en ucuz burda buldum. :)
Arkadaşın istediği gibi GPU da değişiyor zaten. GTX 770M de oyunlarda sorun çıkartmaz diye düşünüyorum. Biraz bütçeyi zorladım ama arkadaşın isteği doğrultusunda bu daha uygun geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka yerde aynı laptop 4700 TL civarlarda en ucuz burda buldum :)
Arkadaşın istediği gibi GPU da değişiyor zaten. GTX 770M de oyunlarda sorun çıkartmaz diye düşünüyorum. Biraz bütçeyi zorladım ama arkadaşın isteği doğrultusunda bu daha uygun geldi.

Önerdiğin laptop Sayın Recep Baltaş'ın deyimiyle MSI oyun laptoplarının nirvanası. :D GPU dediğin gibi oyunlarda ve değişimde sorun çıkarmaz fakat bakalım arkadaş ne karar verecek bence de bunu alabilir 4000 tl yi gözden çıkardıysa. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın Technopat sosyal sakinleri :) İlginiz ve önerileriniz için teşekkür ediyorum. Arkadaşlar Monster hakkında ne düşünüyorsunuz? @Recep Baltaş bey sizden de ufak yorumlar alabilir miyim? Belki başka laptop önerisi yapabilirsiniz? 4000 TL verdikten sonra herhangi bir hata olsun isin gerçeği istemiyorum͵ yüreğim kaldırmaz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı