4000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi

r-sql

Hectopat
Selamlar,

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere, 4.000 TL'ye kadar laptop tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sınava hazırlanacak kardeşime alacağım, eğitim, ofis ve gündelik işler için kullanılacaktır. Gündelik kullanımda mağdur etmeyecek, ufak tefek tarayıcı işlerinde kasma donma yapmayacak bir cihaz gerekiyor. (Youtube, Netflix vs.)

Maksimum 14.1' olması gerekiyor, hafif, uzun pil ömrü, taşıması kolay olursa iyi olur. 1 TB HDD depolama dan ise 240 GB SSD depolamayı tercih ederim.

4.000 TL maksimum bütçe fakat ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur benim için. Kara Cuma'ya istinaden gerçekten indirimli gördüğünüz ürünleri paylaşabilirsiniz. İkinci ele yönelmek istemiyorum şahsen.

Bence 2.el laptoplara bakarsanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz. Bu fiyata sıfır laptoplar pek iç açıcı olmuyor ben verilen paraya acıyorum atom Celeron işlemcilere.

Bence 2.el laptoplara bakarsanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz. Bu fiyata sıfır laptoplar pek iç açıcı olmuyor ben verilen paraya acıyorum atom Celeron işlemcilere.
Maalesef dediğiniz gibi çoğu cihazda durum bu ama bu fiyatlara 3250U işlemcili cihaz bulunabildiğine sevindim doğrusu, bence bu konuda önerilen ürünler bu fiyatlara tercih edilebilirler.

Şahsen ben ASUS tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.
Varsa önerdiğiniz bir model link atabilir misiniz?

@RockNRolla Haklsınız. Sabahtan beri 2. el makinelere bakıyorum. Fakat güvenemiyorum ne yalan söyleyeyim, daha önce 2. el çeşitli ürünlerde ağzım yandı. Birde kardeşime alacağım, çocuğa 2. el ürün vermek doğru gelmiyor pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı