4000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Kardeşim bu ürüne hiç bakmamıştım tavsiyen için çok teşekkürler.

Kardeşim senin önerdiğinde güzel ama ben onu daha iyisine baktım.

MSI GE60 2PE-494TR Apache Pro Core i7-4710HQ 16GB 2x128GB SSD Raid +1TB GTX860M 15.6" Full HD Blu-Ray Win 8.1 (Hediyeli) | sanalmarketim

@Alperen Ceylan'ın verdiği linkteki MSI GE70 APACHE bilgisayara bakabilirsiniz.

Kardeşim msi laptop aldım ama bios sorunu yaşadım ve geri iade ettim. Aldığım ürün ise bu.

MSI GE60 Apache Pro 2PE-476TR Intel Core i7 4710HQ 2.5GHz / Fiyatı

kardeşim bu ürüne hiç bakmamıştım tavsiyen için çok teşekkürler

kardeşim senin önerdiğinde güzel ama ben onu daha iyisine baktım.

MSI GE60 2PE-494TR Apache Pro Core i7-4710HQ 16GB 2x128GB SSD Raid +1TB GTX860M 15.6" Full HD Blu-Ray Win 8.1 (Hediyeli) | sanalmarketim
Monster tulpar t7'de GTX 870m ekran kartı mevcut ancak MSI GE60'da GTX 860m ve Monster daha ucuz.Monster tavsiyemdir ancak ikiside pişman etmez gönül rahatlığıyla kullan.

Monster tulpar t7'de GTX 870m ekran kartı mevcut ancak MSI GE60'da GTX 860m ve Monster daha ucuz.Monster tavsiyemdir ancak ikiside pişman etmez gönül rahatlığıyla kullan.

Laptopa baktım çok büyük gözüktü gözüme :) 3.9Kg zayıf biriyim bunu nasıl taşırım kafam karıştı. Isınma konusunda herhangi bir bilgin var mı?

Isınma konusuna gelirsek 2 laptop'ta max. 85 dereceye çıkıyor ve buda laptoplar için normaldir.Ağırlık konusuna gelirsek 3.9 kg çok ağır değildir çanta yardımıyla taşıyabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı