4000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Adam bütçem maksimum 3.5-4K yazmış ben bir tarafımdan mı uyduruyorum?

Mi 11 Lite, Redmi Note 10 Pro tarzı modeller varken o cihaz asla önerilmez :D
Ayrıca konu sahibi arkadaşın attığı modellerin içinde A52 de var yani bütçesinin yettiğini gösteriyor, mesajları okursanız görürsünüz zaten.

Adam Bütçem maksimum 3.5-4K yazmış ben bi tarafımdan mı uyduruyorum?
Sorun burada daha düşük bütçeli telefon atmanız değil. Attığınız telefon bütçesine göre rezalet. Hem öyle olsa bile adamın bütçesi yetiyorsa ve kendisi de özellikle 4K diye belirtmişse neden daha düşük bütçeli atıyorsunuz anlayamadım.

@Elan Morin Tedronai o önerdiğin A52 modelinin kasaları hep açılıyor eğiliyor bükülüyor ona ne demeli.

"Hep" açılma bükülme olmuyor, o sorun nadir bir sorun ve olduğu zaman iade değişim hakkınız var.
Örneğin şu an forumda bu sorunu yaşayan 2 kişi ve hiçbir sorun yaşamayanda 2 kişi var.
Sorunu herkes çok abartıyor eğer o kadar ciddi bir sorun olsaydı önermezdi kimse merak etmeyin, forumda o cihazı öneren tek ben değilim.
Sorun burada daha düşük bütçeli telefon atmanız değil. Attığınız telefon bütçesine göre rezalet. Hem öyle olsa bile adamın bütçesi yetiyorsa ve kendisi de özellikle 4K diye belirtmişse neden daha düşük bütçeli atıyorsunuz anlayamadım.

Arkadaş direk kendisi mi 11 Lite modelini düşündüğünü belirtmiş zaten :)
Bu durumda Note 9S gibi bir modeli atmak baya mantıksız.

@Elan Morin Tedronai o önerdiğin A52 modelinin kasaları hep açılıyor eğiliyor bükülüyor ona ne demeli.

Her cihazda sorun olur.
Kaç kişide değil kaç kişide bir olduğuna bakılmalı.
A52, çok fazla tercih edilen bir cihaz ve o sorun, alan her 10 kişiden 1'inde falan yaşanmıyor.
100 kişiye önerdiysem o cihazı şu anda çok az kişi o sorunu yaşadı.

@Hawlı kullanıcı olsun MI11 Lite daha iyi gibi A52'ye göre.

Değil :D

Arka kapağı, hızlı şarjı ve renk sayısı olarak çok daha önde mi 11 Lite.

A52 ise güncelleme desteği, yazılım, kamera, su ve toza karşı koruma olarak daha iyi.

Bu arada sanırım artık mi 11 Lite değil Xiaomi 11 Lite diyeceğiz :D

Ya bana bu aralar ne oluyor karıştırmaya başladık her şeyi :D
Hocam SD 690 SD 720G'den daha iyi değil fakat kötüde değil eşit sayılırlar.
Ama o cihazın kamerası vb konularda hiçbir fikrim yok.
Ama bildiğim kadarıyla bu bütçedeki en iyi kamera A52 de var, geri kalan konularda ekran hariç cihazlar aynı gibi zaten.
Hocam bildiğim kadarıyla işlemci yönünde arada pek fark yok hatta az bir farkla 690 daha iyi.
Adreno 619L ise Adreno 618'den birazcık daha kötü.
Birde yanlış bilmiyorsam 619L eski bir GPU.

Note 10 Pro kullanıcısı olarak yazılımı çok büyük dert tekrar seçim hakkım olsa A52 seçerdim. Gerçekten telefon kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı