4000 TL'ye monitör önerisi

mstvvo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopum ASUS TUF Gaming F15 ekranı 144Hz 1080p ve monitör bağlamayı düşünüyorum fiyat bandı en fazla 4K yukarısına cıkamam. Bunu düşünüyordum laptoba uygun mudur ve ürün iyimidir?

Az daha çıkarsan Dell G2422HS var. Çıkamazsan LG-24GN600B, Lenovo G24-20 ve Acer monitöre bak.

1080p monitör için fazla para. 2500TL civarılarında 144Hz 1080p monitör bulunabiliyor. 4K'lara çıkınca artık 2K monitörler başlıyor ufaktan.

Samsung monitör konusunda pek iyi değil, önerdiğiniz monitörde eksi olarak VA ekran ve 4ms özellikleri var.

Benimde almayı planladığım önerebileceğim monitörler :
LG 23.8" 24GN600-B
Lenovo G24-20
ViewSonic XG2405-2

Samsung monitör konusunda pek iyi değil, önerdiğiniz monitörde eksi olarak VA ekran ve 4ms özellikleri var.

LG 23.8" 24GN600-B
Lenovo G24-20
ViewSonic XG2405-2
Ek olarak şöyle bilgileri aktarayım: ViewSonic markasına ait monitörde sağa-sola döndürme, pivot ve hoparlör(4W) özellikleri diğer iki cihazda bulunmuyor.

LG 23.8" 24GN600-B
Lenovo G24-20
ViewSonic XG2405-2
Ek olarak şöyle bilgileri aktarayım: ViewSonic markasına ait monitörde sağa-sola döndürme, pivot ve hoparlör(4W) özellikleri diğer iki cihazda bulunmuyor.

Lenovo 350 nit parlaklıkla öne geçiyor sanki.

Bu konuyu araştırdığım kadarıyla şu bilgiye sahibim; parlaklık (tipik) değeri biraz kullanıcıya, kullanım amacına ve ortama göre değişkenlik gösterebiliyor. Açıkçası monitör bakarken öncelik tanılacak bir özellik olduğunu düşünmüyorum.

Bu fiyat aralığında en iyi panel IPS midir?
Oyun için mi soruyorsunuz?

Son düzenleme:

ViewSonic markası güvenilir mi? Garanti servisi kalitesi için Dell almayı düşünüyorum.

Bu konuyu araştırdığım kadarıyla şu bilgiye sahibim; parlaklık (tipik) değeri biraz kullanıcıya, kullanım amacına ve ortama göre değişkenlik gösterebiliyor. Açıkçası monitör bakarken öncelik tanılacak bir özellik olduğunu düşünmüyorum.

Oyun için mi soruyorsunuz?

Evet oyun için bir monitör arıyorum.

Geri
Yukarı