4000 TL'ye mouse klavye ve mouse pad önerisi

isdalwa

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı satmaya karar verdim içinde çok bir şey yoktu. 4000 TL'ye üçünü birden almak istiyorum. Mouse Wireless olursa iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Mouse padin boyutlarını ne olarak tercih edersiniz? Aynı zamanda klavyenizi nasıl istiyorsunuz? Bütçenize uygun bir set ayarlayabilirim!

Buyur hocam klavye ve mouse kablosuz ayrıca kaliteli ürünler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam mouse konusunda eliniz büyükse Razer Deathadder V2 Pro, değilse Darmoshark M3S öneririm. Mousepad olarak Klasse Longteng Huoyun Special Edition alabilirsiniz. Klavyeyi hangi boyutta istiyorsunuz?

Hocam mouse konusunda eliniz büyükse Razer DeathAdder V2 Pro, değilse Darmoshark M3S öneririm. Mouse pad olarak Klasse Longteng Huoyun Special Edition alabilirsiniz. Klavyeyi hangi boyutta istiyorsunuz?

%60 uygundur klavye Wireless olmasa da olur.

Buyur hocam klavye ve mouse kablosuz ayrıca kaliteli ürünler.

incelemelerine bakacağım şimdi.

Darmoshark wirleless faresi yanlış hatirlamiyorsam tuğkan abinin faresi gayet kaliteli.

Bende 1 haftadır kullanıyorum. Öncesinde Zowie EC2-b ve EC2-C kullandım aşırı rahat ve kaliteli.

Darmoshark wirleless faresi yanlış hatirlamiyorsam tuğkan abinin faresi gayet kaliteli.

Farede kesinleştirdim ama klavye ve mouse pad dengeli değil gibi. Wireless şart değil klavyede bir tık pahalı geldi klavye. Mousepadda renkli olan mousepadler sensörün düzgün çaılşmasını engelliyor diyor ne kadar doğru?

Farede kesinleştirdim ama klavye ve mouse pad dengeli değil gibi. Wireless şart değil klavyede bir tık pahalı geldi klavye. Mousepadda renkli olan mousepadler sensörün düzgün çaılşmasını engelliyor diyor ne kadar doğru?

İlla süslü bir mousepada gerek yok hocam. Regular alabilirsiniz direkt siyah ya da beyaz.
Benim mousepadim sadece farenin altinda oda Fortnite'li zamaninda 10 TL'ye almiştim.

ben o mousepad'in xlarge versiyonunu kullanıyorum. O dedikleri hurafe hocam. Sensörü etkilemez. Ama mousepad önemli direk mouse'un kaymasını etkiliyor. Daha kaliteli mousepad daha rahat hissettiriyor.

Geri
Yukarı