4000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
1000 - 4000

talhacosan

Centipat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım sandalye demirden ve oturma kısmı tahta, yakın zamanda bu sandalye yüzünden eklem ağrıları başladı. Daha kötüye gitmemesi için kaliteli bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum, şu anda aklımda HAWK FAB V4 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda kullandığım sandalye demirden ve oturma kısmı tahta, yakın zamanda bu sandalye yüzünden eklem ağrıları başladı. Daha kötüye gitmemesi için kaliteli bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum, şu anda aklımda HAWK FAB V4 var.
bu linkteki; xdrive 15'li plus nays iade kampanyası ile 4300 TL'ye gelir.

15'li modelinin güncellenmiş plus ismi verilmiş versiyonu bu, düz 15'li ye göre farkları;

Kumaş olması,
geriye sallanmayı kilitleme özelliği,
yastık şekli daha iyi,
kilo desteği 90'dan 130 kg'a çıkartılmış
oturma kısımları daha geniş 15'li 50cm x 49cm iken 15'li plus 52cm x 52cm

15'li plus modelinin bu bütçe bandı için en mantıklı seçim olacağını düşünüyorum.

bu linkteki; xdrive 15'li plus nays iade kampanyası ile 4300 TL'ye gelir.

15'li modelinin güncellenmiş plus ismi verilmiş versiyonu bu, düz 15'li ye göre farkları;

Kumaş olması,
geriye sallanmayı kilitleme özelliği,
yastık şekli daha iyi,
kilo desteği 90'dan 130 kg'a çıkartılmış
oturma kısımları daha geniş 15'li 50cm x 49cm iken 15'li plus 52cm x 52cm

15'li plus modelinin bu bütçe bandı için en mantıklı seçim olacağını düşünüyorum.
nays iade kampanyası hakkında bilgi verir misiniz?

200tl ile sınırlıdır diyor
"Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır."

Yapacağın alışverişin tutarı ne olursa olsun 1 ayda maximum 200 TL geri iade alabiliyorsun yani.

"Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır."

Yapacağın alışverişin tutarı ne olursa olsun 1 ayda maximum 200 TL geri iade alabiliyorsun yani.
tamam aynı şey yani nasıl 1000tl iade alıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı