4000 TL'ye R5 7500F için sıvı soğutucu önerisi

linuxay18

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RTX 4070 Dual OC white
Ryzen 5 7500f
Kioxia Exceria Pro 1tb
Zowie xl2546k 240 hz
Asus PRIME A620M-E-CSM AM5 Soket DDR5 6400(OC)
Bende Cooler Master 240M VL2 vardı fakat bozuldu garantisi de bitmişti o yüzden yeni bir sıvı soğutucu alacağım. Kaliteli 4000TL bütçem var sıvı soğutucu önerisinde bulunursanız sevinirim.

Sıvı soğutmaya gerek duyan bir işlemci değil. Fazla masraf yapmadan bir hava soğutucu yeterli olur.
Bunlara bakabilirsin.

Sıvı soğutmaya gerek duyan bir işlemci değil. Fazla masraf yapmadan bir hava soğutucu yeterli olur.
Bunlara bakabilirsin.
benim sıvı soğutucuya karşı bi aşkım var o yüzden sıvı soğtucu tercih ederim ama teşekkürler

İleride 7500F'i değiştirme durumun olursa 360mm olanı alman daha iyi olur madem 4000'e kadar çıkabiliyorsun.

İleride 7500F'i değiştirme durumun olursa 360mm olanı alman daha iyi olur madem 4000'e kadar çıkabiliyorsun.
hocam deepcool ls520 veya cooler master 240 v2 white arasında kaldım ya sence hangisi alınır

DeepCool'u gözü kapalı öneririm.
İnternette bakıyodumda bir Deppcol ls 520se var birde düz 520 var hangisini almam lazım

DeepCool'u gözü kapalı öneririm.

Birde normal 520 olanı var

İnternette bakıyordumda bir deppcol LS 520SE var bir de düz 520 var hangisini almam lazım.

Bir de normal 520 olanı var.

Çok karışık bir şey anlamadım ben 240 olanını alacağımda bana internetten bulup link atabilirsen çok iyi olur ya hangi siteden alıcağımıda görmüş olurum.

İkisinin arasında tasarım farkı var sadece hangisini beğendiysen onu alabilirsin. Performans olarak bir fark yok.
Burası olur.
Teşekkür ederim

İkisinin arasında tasarım farkı var sadece hangisini beğendiysen onu alabilirsin. Performans olarak bir fark yok.
Burası olur.
am5 anakarta takılıyor dimi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı