40000 TL Render İçin Laptop Önerisi

Bütçe
30-40bin

585771

Femtopat
Arkadaşlar bu konularda çok zorlanıyorum, laptop aramakta bana RTX 3060 165Hz 15.6 inçten büyük bir laptop arıyorum. Çizgi film ve animasyon bölümü için lazım üniversiteye gideceğim. 2 sene var ama şimdiden animasyon yapmaya öğrenmeye başlamam gerek ve iyi render yapmak için gerek. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar bu konularda çok zorlanıyorum, laptop aramakta bana RTX 3060 165Hz 15.6 inçten büyük bir laptop arıyorum. Çizgi film ve animasyon bölümü için lazım üniversiteye gideceğim. 2 sene var ama şimdiden animasyon yapmaya öğrenmeye başlamam gerek ve iyi render yapmak için gerek. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
38.500 tl

15.6" 'dan büyük değil, tam klavye almaya bak bu durumda, dua edersin kurban kesersin bana, o derece önemli o nümerik kısım.

Oyun'da oynayacaksın biraz bekle 4000 serisi laptoplar çıkıyor. Oyun oynamayacaksın MacBook Air M2 ya da M1 Air önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı