40000 TL'ye bilgisayar toplama

B550 konusuna katılıyorum fakat Arctic'e katılmıyorum Arctic'in soğutucuları hep ne en sessiz ve performanslı ürünler olurlar.
Hocam ben Artic piyasaya girdiğinde çok inceledim çok videoları var cok sesli olduğu videolarda söyleniyor soğutması gayet başarılı.

Hocam ben Artics piyasaya girdiğinde çok inceledim çok videoları var cok sesli olduğu videolarda söyleniyor soğutması gayet başarılı.

Bilemiyorum hocam çoğu zaman Arctic'in ürünleri hem sessiz hem de performanslı oluyor.

Ekran kartı konusunda ne diyosunuz peki NVIDIA demiş arkadaş kendimce araştırdığımda 3080 le kapışır bir ekran kartı olarak gördüm.

RX 6900 XT 3090 ile yarışıyor hocam oyunda RX 6950 XT ise RX 6900 XT'nin OC'lu hali daha iyi yani.

Benim başta yazdığım kart bir tık farklı diğerlerinden hocam

Sizin kartta sıvı soğutma var hocam bir de OC yapasanız 3090'ı daha da geçer güzel bir model.

Hocam 2 monitör alırsam OC yapmaya ihtiyaç duymam değil mi ya da 4 K alıp OC yaparsam çok kısalıyor mu ömrü

Kısılmaz hocam ömrü zaten kart 50'li derecelerde dolaşıyor OC ile 60'a falan gelir anca oda gayet iyi bir rakam.

Peki fiyat çok fark etmeden var mı önerebiliceğiniz bir soğutucu

200TL daha verebilirseniz bu da güzel hocam:

Geri
Yukarı