40000 TL’ye gaming laptop önerisi

Bütçe
40.000-45.000
Bugün aradım konuştum. Ön sipariş şu an ve çıktıktan sonra fiyatı değişebilir dediler. Daha ellerinde fiziki olarak yok 6 sından sonra kargo dediler. Kesin bir tarih yok bilginiz olsun. 10’unda da kargolanabilir.

Not: ayrıyetten şunu da belirtmek istiyorum, kendi sitelerinde biraz daha uygun fakat peşin fiyatına taksit yok. Hepsiburada’da bir miktar daha pahalı fakat 6 ay peşin fiyatına taksit var.

Son düzenleme:
yarın siparişini veriyorum o zaman
hocam ilk defa internetten laptop alıcam evdekilerde internetten alma diyo bi sıkıntı çıkmaz inşallah modelde yeni ve fiyatı uygun emsallerine göre

Bugün aradım konuştum. Ön sipariş şu an ve çıktıktan sonra fiyatı değişebilir dediler. Daha ellerinde fiziki olarak yok 6 sından sonra kargo dediler. Kesin bir tarih yok bilginiz olsun. 10’unda da kargolanabilir.

Not: ayrıyetten şunu da belirtmek istiyorum, kendi sitelerinde biraz daha uygun fakat peşin fiyatına taksit yok. Hepsiburada’da bir miktar daha pahalı fakat 6 ay peşin fiyatına taksit var.
alıcak mısın sen

Hocam ben bu laptopu aldım kurulumunu yaprken SSD okumuyor uygun sürücüyü bulamadım sürücüyü biliyorsanız linki yollar mısınız @Artoria Pendragon

Bu rehbere bak. Yalnız 13. Nesil için sürücüler güncellendi sanırım. Olmadı intel sitesinden indirirsin

Geri
Yukarı