40000 TL'ye laptop önerisi

Her anlamda geride kalan model, %45 NTSC zayıf panelli, zayıf limitli bir modele kötü demek haktır. Ne bekleniyor anlamadım, cihazı falan öldürmeleri mi lazım kötü demek için?

Ama çok güzel yazmış mantıklı olanda bu. Cihaz TV eline her türlü PC geçip incelemeye çalışıyor. Nitro 5'i de zamanında cihaz TV izleyerek almıştım. Sanırım sonradan onda da bir limit olduğunu söylemişti ondan ısınmayan cihazlardı.

Lütfen konu sahibinin kafasını karıştırmayalım Victus'ların ekranı %45 NTSC Acer'in %100 sRGB neden kötü ekranlı alalım Nitro 16 sıvı metalede sahip hem de. Victus'ların kasasıda kalitesiz hem.

Nitro 16 kronik problemleri yok.
Ben var demedim ki hocam. Ha araştırmadım var mı yok mu diye bu modeli fakat Acer topluluğuna girip bütün dillerde sayfalara bakılabilir.

Lütfen konu sahibinin kafasını karıştırmayalım Victus'ların ekranı %45 NTSC Acer'in %100 sRGB neden kötü ekranlı alalım Nitro 16 sıvı metalede sahip hem de. Victus'ların kasasıda kalitesiz hem.
İster al ister alma banane hoş.

Ben var demedim ki hocam. Ha araştırmadım var mı yok mu diye bu modeli fakat Acer topluluğuna girip bütün dillerde sayfalara bakılabilir.

İster al ister alma bana ne hoş.

Victus 16 alın diyen sizsiniz kendiniz diyorsunuz konu sahibi neden soluk ekranlı laptop almak istesin ki?

Son yazdığım mesajdan itibaren Nitro 16 ve Victus & Omen 16 incelemelerini izledim Nitro 16 daha iyi geldi ve Victus da ısınma biraz daha fazla. FPS değerleri Nitro 16 da daha iyi. Victus 16 ve Nitro 16'nın vs incelemesini bekliyorum.

Geri
Yukarı